замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів в Рівному: Температура води - Для гарячої води

Температура води
Бренд
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців

Картридж для гарячої води в Рівному

Водопровідна вода має ряд недоліків. Одним з тих забруднювачів, які створюють максимальний дискомфорт, є великі частки іржі, мулу, накипу, піску та ін. Для вирішення такого завдання використовуються механічні фільтри. Єдиним недоліком більшості таких пристроїв є обмеження по температурі води, що очищається до 35-40 °C.

Компанія Ecosoft виробляє фільтри та картриджі для гарячої води в Рівному. Їх допустима робоча температура лежить в межах 70 - 75 °C, що відповідає значенням для води гарячого водопроводу.

Конструкція

Фільтр являє собою колбу з помаранчевого термостійкого пластика з розташованим всередині змінним фільтроелементом зі спеціального високотекучого поліпропілену. Вода надходить на його зовнішню поверхню і просочуючись через пористу структуру очищається від великих частинок розміром понад 5 мкм.

Де купити картридж для гарячої води в Рівному?

Наш інтернет-магазин є офіційним розповсюджувачем продукції Екософт. Ви отримуєте всі продукти безпосередньо зі складу виробника.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Рівному


Де купити картридж для гарячої води в Рівному?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Рівному найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Рівному?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Рівному в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader