• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Артикул : MO22XLWE0UN

Промислова система зворотного осмосу Ecosoft MO2 (без мембран)

Ключові вигоди
 • Підвищена енергоефективність з насосом Grundfos 

 • Висока надійність в складних умовах експлуатації завдяки покращеним технологіям і деталями  

 • Індивідуальний розрахунок використання електроенергії, води та антискаланту, а також складу очищеної води 

 • Маркування CE на відповідність євростандартам електробезпеки 

 • Виробництво сертифіковане за ISO 9001  

Реалізовані проекти
ТОВ "Мебель-Сервіс"
больше о проекте
Виробництво бутильованої води в Житомирскій області
больше о проекте
Група фармацевтичних компаній "Лекхім", м. Умань
больше о проекте
Мінізавод з виробництва питної води ТМ "7-40", м.Одесса
больше о проекте
Опис

Ecosoft MO-2 це автоматизована система зворотного осмосу продуктивністю 2...2,5 м3/год. У комплекті основного обладнання насос високого тиску Grundfos, електромагнітні клапани Danfoss і регулюючі клапани Honeywell.

Система оснащена контролером і комплектом основних необхідних контрольно-вимірювальних приладів. Додаткові вузли та комплектуючі можна замовити, як опції. 

Мембранні елементи не входять до комплектації!

Застосування

Системи зворотного осмосу Ecosoft застосовуються в ряді галузей і сфер бізнесу, таких як:

         

Використання

 

Переваги

ico_boiler.png Парові котли Менша продувка котла в порівнянні з водою, пом'якшеною з допомогою іонного обміну
ico_semi.png
Мікроелектронні виробництва Високий ступінь видалення кремнію, бору, аммонію та інших домішок гарантує мінімальний відсоток відбраковки напівпровідникових виробів
ico_pharma.png Фармацевтичні виробництва Стабільне видалення пірогенів та токсичних домішок
ico_food.png Харчові виробництва Мембрани Dow Filmtec™ з високими характеристиками і опційна комплектація підмісом вихідної води
ico_chem.png Хімічні виробництва Демінералізована вода використовується у більшості промислових виробництв
ico_cooling.png Теплові мережа та градирні Зворотний осмос очищає воду від усіх домішок, зупиняючи утворення мінеральних відкладень і корозію
ico_anod.png Гальванічні цехи Системи Ecosoft дозволяють отримати очищену воду будь-якої категорії
ico_glass.png Виробництва склопакетів Демінералізована вода не створює нальоту на поверхні скла і знижує витрату миючих засобів для миття скла
ico_textile.png Текстильні виробництва Очищена за допомогою зворотного осмосу вода гарантує найвищу якість текстильної продукції
ico_bottle.png Виробництво бутильованої води Мембранні элементи Dow Filmtec™ дозволяють отримати очищену воду будь-якої категорії навіть з високим вмістом нітратів, амонію, окислюваність, солевмістом та ін.
ico_irri.png Полив і зрошення Знесолена вода безпечна як для рослин, так і для систем поливу та зволоження
ico_fish.png Рибні господарства Опціональне підмішування вихідної води дозволяє точно відрегулювати склад до необхідної мінералізації, pH, твердості або лужності
ico_building.png Станції водопідготовки Вода, очищена за допомогою систем зворотного осмосу, відповідає вимогам СанПіН і подовжує термін служби трубопроводів і обладнання
ico_wash.png Пральні та автомийки Знесолена вода унеможливлює появу нальоту і осаду на поверхнях, не знижує якість тканини при пранні, зменшує витрату миючих засобів
ico_desal.png Знесолення води Низьконапірні мембрани Dow Filmtec™ XLE і насоси Grundfos® забезпечують мінімальне використання енергії на 1 м3 очищеної води

Характеристики

Технічні характеристики

Продуктивність_MO_2.png
Номінал. продуктивність1 2 м3
Степінь вилучення пермеату 75%
Макс. солевміст
3000 мг/л
Витрата води (виробництво)
4-6 м3/ч 
Витрата води (промивка)
10 м3
Необхідний тиск води
2…4 бар
Робочий тиск 8…12 бар
Електричні характеристики 3 × 380 В, 50 Гц
Електрична потужність 4 кВт
1 Продуктивність залежить від солевмісту води, температури і конверсії пермеату — див. графік праворуч

Основні компоненти


Основні параметри

Насос Grundfos CR 10-12 1 шт Габаритні розміри (ширина × глибина × висота):

Мембранотримач із склопластикового композиту 2 шт — система зворотного осмосу
1,90×1,10×1,95 м
Фільтр механічного очищення BB20 2 шт — транспортний короб 2,20×1,40×2,20 м
Електроприводні крани Danfoss 2 шт вага:
Балансувальні клапани 2 шт — система зворотного осмосу 370 кг
Шафа автоматики з IoT-контролером Ecosoft OC6000 1 шт — система в транспортному коробі 470 кг
Трубна обв'язка, арматура і фітинг 1 кмпл Трубні під'єднання
Контрольно-вимірювальні прилади (датчики, манометри, ротаметри) 1 кмпл Вихідна вода G 1½″
Металева станина 1 кмпл Пермеат G 1″
Концентрат G 1½″


Вимоги до якості вихідної води

— загальний солевміст
< 3000 мг/л
— твердість < 150 мг/л CaCO3
— залізо < 0,1 мг/л
— манган < 0,05 мг/л
— сірководень нет
— кремній < 20 мг/л
— хлор < 0,1 мг/л
— SDI < 5

Опції:

 • Мембрани Filmtec™ XLE-440 / ECO PRO-440 / BW30HRLE / BW30XFRLE-400 або Ecosoft ELP8040

 • Насос-дозатор антискаланту

 • Вузол промивання мембран пермеатом

 • Вузол підмішування вихідної водиТехнологічна схема:


МО_2.png

Принцип роботи та обслуговування

Принцип роботи:

Вода, що надходить у систему зворотного осмосу, проходить попередню очистку на картриджних фільтрах тонкого очищення 5 мкм, що входять в комплект установки. На мембранний модуль вода подається насосом високого тиску. У робочому режимі в мембранному модулі установки відбувається розділення води на два потоки: демінералізовану воду - пермеат і воду з підвищеним солевмістом - концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина направляється на вхід насоса високого тиску, забезпечуючи так званий рецикл концентрату. У потік вхідної води може дозуватися антискалант, який перешкоджає утворенню відкладень усередині мембранних елементів.

Демінералізована вода (пермеат) надходить в накопичувальний бак пермеату, в якому встановлено датчик рівня, що відключає установку при заповненні бака. Установка перед відключенням або із заданою періодичністю автоматично промивається вихідною водою. Наведений режим називається режимом гідравлічної промивки, при цьому на установку короткочасно, протягом 1-2 хвилин, подається вода, що перевищує подачу в робочому режимі.

Управління установкою проводиться від контролера і забезпечує:

 • включення і відключення установки по рівню води в накопичувальній ємності,

 • виконання автоматичної гідравлічної промивки мембран,

 • блокування і попереджувальну сигналізацію при нештатних ситуаціях для попередження сухого ходу насоса, захисту мембран від дії високого тискута ін.

 • вимірювання і відображення електропровідності та температури


Обслуговування системи:

Картриджі механічного очищення призначені для захисту мембранних елементів від великих механічних домішок, таких як пісок, частинки глини та ін. Зволікання з заміною картриджа може привезсти до пошкодження або руйнування мембрани. Для попередження таких критичних ситуацій, ми рекомендуємо проводити заміну картриджа попереднього очищення води не рідше одного разу на 3 місяці.

Якщо якість очищеної води погіршилася або було помічено зниження продуктивності, необхідно провести хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани за допомогою станції хімічної промивки та спеціальних реагентів. Для отримання очищеної води незмінної якості, ми рекомендуємо проводити хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани не рідше двох разів на рік.

У разі, якщо ви не плануєте користуватися системою протягом тривалого часу, рекомендується перекрити подачу води на систему, а також законсервувати мембранні елементи з використанням спеціального консервувального розчину - це дозволить зберегти працездатність мембран при простоюванні.

Рекомендується вести журнал технічного обслуговування системи зворотного осмосу і журнал показників роботи системи та якості води. Наявність історії обслуговування і роботи системи дозволить максимально ефективно і своєчасно виконувати заміну картриджів, хімічні промивки мембран і інші заходи з обслуговування системи.


Запобіжні заходи:

 • Прочитайте інструкцію перед початком роботи.

 • Використовуйте труби, діаметр яких є  не меншим за діаметри відповідних з'єднань системи зворотного осмосу (наведені в специфікації).

 • Вхідний фільтр грубої очистки повинен мати приєднувальний розмір, рівний або більше ніж Ду приєднання вихідної води до системи зворотного осмосу. Фільтри типорозміру 2,5×10 мають пропускну здатність 1-2 м3/год, недостатню для установки перед цією системою зворотного осмосу.

 • Мембранні елементи транспортуються в оригінальній упаковці, перед введенням системи в експлуатацію їх необхідно встановити в корпуси установки. Кільцеві ущільнення мембранних елементів повинні знаходитися з боку входу вихідної води в корпус мембрани.

 • Виймайте картриджі префільтрів з упаковки перед установкою.

 • Переконайтеся в тому, що тиск вихідної води достатній для запуску системи.

 • Перевірте індикацію реле контролю напруги Lovato в шафці автоматики після першого включення електроживлення. Червоний світлоіндикатор або миготливий зелений показує неправильну послідовність підключення фаз або те, що напруга не відповідає вимогам.

 • Не використовуйте латунні, мідні і сталеві труби і фітинги для очищеної води.

 • Під час першого запуску при введенні в експлуатацію, необхідно відрегулювати величини витрат рециклу, скидання концентрату і робочий тиск за допомогою регулюючих клапанів.

 • Робочий тиск не повинен перевищувати 12 бар. Співвідношення витрат пермеату і концентрату не повинно перевищувати 0,75 (75%).

 • Пермеат, отриманий протягом першої години після установки нових або відгенерованих мембранних елементів, необхідно скидати в каналізацію.

 • Рекомендується подавати вихідну воду з резервуара подаючим насосом, а очищену воду в резервуар очищеної води насосом для подачі води споживачеві.

 • Рекомендується мати ремкомплект.

Відгуки
Залиште свій відгук