• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

УФ-знезаражувачі води у Полтаві

Сортування:

Ціна на УФ-знезаражувачі води Ecosoft

Назва товаруЦіна товару
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft HR-603 098 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-3608 920 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-48011 543 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-72014 582 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft EB-4542 530 грн

Ультрафіолетові знезаражувачі в Полтаві

Внаслідок того, що водопровідна мережа в Україні створювалася переважно в 50 - 60 роках минулого століття, більшість систем застаріло та потребує відновлення. Як результат маємо аварії, які можуть призвести не тільки до відключення води, а й зараження її патогенними мікроорганізмами. Хлор, який в надмірній кількості дозується в водопроводи, часто не доходить до кінцевого споживача окиснюючи мікроорганізми, що створюють обростання на трубах. Крім патогенів у воді також можуть бути присутніми мікроорганізми нешкідливі для людського організму, але небезпечні для побутової та промислової техніки.

Одним з найбільш безпечних методів знезараження вважаються ультрафіолетові знезаражувачі в Полтаві, оскільки воно не вносить в воду додаткового забруднення, як хлор або озон. Єдиним недоліком такого методу є відсутність пролонгованого ефекту, тому необхідно використовувати його безпосередньо в точці споживання.

Який можна придбати ультрафіолетовий знезаражувачі в Полтаві?

У нашому каталозі є ряд пристроїв, які ефективно вирішують поставлені на них завдання, як в побуті, так і в промисловості. Якість пристроїв підтверджується міжнародними сертифікатами.

Розгорнути