• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Вугільні картриджі для води в Полтаві

Сортування:

Вугільні картриджі для води в Полтаві

Активоване вугілля є високоефективним сорбентом, який використовується в технологіях підготовки питної води. Його отримують шляхом спалювання природного або штучно отриманого органічної сировини. Компанія Ecosoft використовує у виробництві своїх фільтрів вугілля отримане зі шкаралупи кокосового горіха, оскільки воно придатне для очищення питної води.

У нашому каталозі є два типи таких установок:

 • засипні — являють собою колону, в яку засипається фільтруючий матеріал — призначені для застосування в промисловості та у великих приватних будинках;
 • картриджні — являють собою колбу, що містить змінний фільтроелемент і встановлюється безпосередньо в трубопровід, підходять для квартир і невеликих будинків.

Які можна купити вугільні картриджі для води в Полтаві?

У нашому каталозі можна знайти три типи таких фільтроелементів:

 • з засипанням з гранульованого активованого вугілля — для видалення хлору, що сушить шкіру і подразнює слизові оболонки та органічних речовин, які викликають кольоровість, неприємні запахи та присмаки води;
 • карбонблок з пресованого вугільного порошку, який крім хлору та органіки, здатний затримувати великі механічні домішки розміром понад 10 мкм.
 • постфільтр — вугільний картридж для води в Полтаві, який встановлюється після мембран зворотного осмосу в побутових фільтрах.
Розгорнути

Часті питання про вугільні картриджі для води в Полтаві


Де купити вугільні картриджі для води в Полтаві ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які вугільні картриджі для води в Полтаві найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на вугільні картриджі для води в Полтаві ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі вугільні картриджі для води в Полтаві в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.