• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картридж для фільтрів від накипу в Полтаві

Сортування:

Картридж для фільтрів від накипу в Полтаві

Накип, що утворюється на поверхні нагрівальних елементів бойлерів та котлів значно зменшує термін служби фільтруючого обладнання. Крім цього значно знижується ККД обладнання, що призводить до збільшення витрат електроенергії.

Оптимальним з точки зору ефективності та ціни розв'язанням даної проблеми є встановлення протинакипних пристроїв. На нашому сайті можна придбати фільтри та картриджі для фільтрів від накипу в Полтаві й інших населених пунктах України.

Як працює?

Пристрій виконаний у вигляді прозорої колби, яка вміщує в себе фільтруючий картридж з засипанням з гранул просочених спеціальними реагентами, які містяться в середньо розчинній формі. Встановлюється фільтр безпосередньо в трубопровід перед нагрівальними приладами, вода проходячи крізь засипку, насичується необхідною кількістю реагенту, який завдяки хімічним процесам, перешкоджає утворенню вапняної кірки.

Який можна купити картридж для фільтрів від накипу в Полтаві?

Ecosoft Scalex екологічна технологія пом'якшення води, оскільки ми не використовуємо небезпечних для навколишнього середовища фосфатів. Також всі продукти Ecosoft сертифіковані згідно з міжнародними стандартами якості.

Розгорнути

Часті питання про картридж для фільтрів від накипу в Полтаві


Де купити картридж для фільтрів від накипу в Полтаві ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для фільтрів від накипу в Полтаві найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для фільтрів від накипу в Полтаві ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для фільтрів від накипу в Полтаві в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.