+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Артикул : EPUROW300

Органічний інгібітор корозії EPUROCET W300

Ключові вигоди
 • Попереджує утворення накипу та корозію 
  Поліаміни формують мономолекулярний шар на поверхні металу - бар'єр між водою і поверхнею

 • Підвищує рН води до 9,0-9,5 
  Нейтралізуючі аміни зв'язують вільну вуглекислоту і сприяють підтримці необхідного рівня pH

 • Простий контроль дозування 
  Контролюючи значення рН

Опис

EPUROCET W300 — органічний продукт, який попереджує утворення накипу та корозію шляхом утворення захисної плівки. Використовується для бойлерів гарячої води, замкнених систем охолодження та охолоджувальних систем. Поліаміни, що містяться в EPUROCET W300, створюють на поверхні металів захисну плівку — непроникний бар'єр між розчиненим киснем та поверхнею металу, попереджуючи таким чином кисневу корозію.

Аміни в складі EPUROCET W300, що утворюють плівку, видозмінюють кристалічну структуру карбонату кальцію, створюючи осад, який легко видалити.

Зниження накипоутворення обумовлено присутністю сополімерів.

Основні переваги

 • ефективний інгібітор корозії та осадоутворення

 • органічний продукт комплексної дії

 • піднімає рН котельної води до 9,0–9,5

 • легкий контроль дозування за рН

Механізм дії

Захисна дія поліамінів обумовлена формуванням мономолекулярного шару на поверхні металу, який утворює бар'єр між водою та поверхнею металу. При цьому дифузія розчиненого в воді кисню і відповідно корозія через цю плівку знижується на 90%. Захист мідних труб відбувається за рахунок присутності спеціального інгібітора корозії.

Присутність амінів, які нейтралізують та утворюють плівку, обумовлює комплексну обробку води.

Нейтралізуючі аміни зв'язують вільну вуглекислоту та сприяють підтриманню необхідного рівня рН, підвищуючи ефективність амінів, котрі утворюють плівку.

Застосування

Кількість дозованого EPUROCET W300 залежить від багатьох параметрів (температура, загальна твердість і т.д.) Стандартна доза складає 1 літр на 1 м3.

Під час запуску EPUROCET W300 необхідно вводити в потік. Обробка вихідної води може здійснюватись автоматичною системою дозування пропорційно до витрати води.

Деталі пристроїв дозування, що контактують з продуктом, повинні виготовлятись із матеріалів, стійких до лугів (ПВХ, ПЕ та ін.). Варто уникати матеріал Viton. EPUROCET W300 повинен дозуватись нерозбавленим.

Вміст EPUROCET W300 може бути визначений за концентрацією амінів, що утворюють плівку, титруванням або фотометричним методом. Мінімальна залишкова концентрація поліамінів повинна підтримуватись на рівні 2 г/м3.

Ефективність дозування EPUROCET W300 необхідно перевіряти додатковим вимірюванням рН. Рівень рН повинен знаходитись в межах 9,0–9,5.

Характеристики

Параметр

Значення

Зовнішній вигляд

жовтувата прозора рідина

Значення рН

12,4

Густина за 20 °C

0,99 г/см3

Фасування реагенту

каністра 25 кг

інструкції
Відгуки
Залиште свій відгук