• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

УФ-знезаражувачі води в Одесі

Сортування:

Ціна на УФ-знезаражувачі води Ecosoft

Назва товаруЦіна товару
Змінний випромінювач для ультрафіолетового знезаражувача ECOSOFT UV E-360978 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-3609 053 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-48011 716 грн
Змінний випромінювач для ультрафіолетового знезаражувача ECOSOFT UV E-4801 541 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-72014 799 грн

Ультрафіолетові знезаражувачі води в Одесі

Є багато способів знезараження води, це хлор, озон, ультрафіолет та інше. Найефективнішим методом знезараження є хлор, але він має і ряд недоліків. В першу чергу, неприємний хлорний запах і підвищений вміст канцерогенних хлорорганічних домішок.

Альтернативи

Для знезараження питної води вдома або на виробництві напоїв і харчових продуктів можна використовувати ультрафіолетові знезаражувачі в Одесі. Він буде ефективним рішенням для водопровідної та свердловинної води.

Як відбувається знезараження?

Дезінфікуюча лампа являє собою металевий корпус, усередині якого розташовується УФ-лампа. Під час знезараження, вода протікає через корпус і обробляється ультрафіолетовим світлом,  пошкоджує ДНК мікроорганізмів. Це перешкоджає їх розмноженню, як у воді, так і в організмі людини.

Монтаж

Пристрій встановлюється як в трубопровід холодної води після попереднього очищення, так і до складу існуючих систем зворотного осмосу типу під мийку.

Обслуговування

Цей процес передбачає заміну УФ-випромінювача приблизно один раз на рік. Під час заміни потрібно ретельно промити корпус пристрою від відкладень солей і органіки.

Заміну УФ-елемента варто проводити своєчасно, оскільки при тривалому використанні яскравість променів падає і може викликати різке погіршення якості води.

Де купити ультрафіолетові знезаражувачі в Одесі?

Компанія Ecosoft є найбільшим виробником і постачальником водоочисного обладнання в Україні. Якщо у вас є потреба обладнанні, його встановленні або обслуговуванні, скористайтеся послугами нашого інтернет-магазину.


Розгорнути