Мій фільтр

World of Coffee їде в Берлін

Наймасштабніший кавовий фестиваль в Європі World of Coffee в 2019 році відбудеться в MESSE BERLIN EXPOCENTER CITY.

Щорічно фестиваль збирає всіх активістів specialty coffee* спільноти в різних містах Європи. В цьому році захід буде проходити з 6 до 8 червня в Берліні, Німеччина.

Спеціалісти з обсмажування кави, баріста та інші фахівці кавової індустрії збираються з усіх куточків світу, щоб дізнатись про новинки або представити їх.

В 2019 році очікується понад 250 учасників із 50 різних країн.

World of Coffee — це не лише виставка, а й капінги, інтерактивні платформи такі як Design Lab та Best New Product Awards, форуми, на яких обговорюються останні новини та інновації в світі кави.

Зокрема, в цьому році в Берліні також відбудеться Чемпіонат з лате-арту, Чемпіонат кава та алкоголь, а також Чемпіонат з джезви.

Складно уявити індустрію кави без правильної води. Саме тому вже котрий рік поспіль компанія BWT water+more є спонсором заходу та забезпечує чистою і безпечною водою всі потреби.


*Specialty coffee

Ще в 1974 році Erna Knutsen ввела в користування термін «specialty coffee» під час кавової конференції. Вона його застосувала, щоб описати кавове зерно з унікальними властивостями, отримані завдяки правильному обсмаженню та підготовці з особливою увагою. Сучасна асоціація SCA саме на цьому і побудована.