+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Українці обирають фільтри Ecosoft

Фільтри Ecosoft отримали статус «Абсолютний Фаворит - 2017» в конкурсі торгових марок «Фаворит успіху».

Конкурс «Фаворит Успіху» щорічна подія в Україні. В рамках конкурсу проводять незалежне дослідження переваг споживачів за різними категоріями товарів. У голосуванні беруть участь три групи респондентів: Експертне Журі (професійні галузеві фахівці різного профілю), Журі Успішних Людей (публічні і відомі люди України, знаменитості) і безпосередні споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті. Статусом «Абсолютного Фаворита Успіху» має торгова марка, яка отримала найвищий бал по комплексній оцінці всіх трьох груп респондентів конкурсу.

У 2017 році понад 580 категорій ринку товарів і послуг взяли участь в дослідженні. За результатами дослідження компанія Ecosoft очолила рейтинг в категорії «Фільтр для води». Свій вибір зробили більше 39 тис. Респондентів з усіх куточків України.

Окремо під час конкурсу проводилося експертне оцінювання, в якому фільтри Ecosoft також стали лідером. Серед експертів було більше 180 професіоналів різних галузей, які рекомендували найякісніший вибір, і більше 70 знаменитостей визначали успішність бренду.

Посилання на джерело: https://www.favor.com.ua/vote/products / water-purifer /? results = 2017A