Мій фільтр

Україна та Ecosoft: 26 років разом

1991 рік – він визначив долі мільйонів людей в усьому світі. Саме цього року знову народилася незалежна українська держава. Що ми пам’ятаємо з 1990-х? Нові слова – путч, перебудова, гласність. Безлад, дефіцит, невизначеність, порожнеча, збентеження.. Але навіть у ці неспокійні часи знайшлись люди, які обрали вірний шлях на довгі роки.

Саме 1991 року, у стінах хімічної лабораторії, в маленькій компанії з шести наукових співробітників, народилася ідея про створення компанії Ecosoft – національного експерта з очищення води в Україні.

- Слово «екософт» походить від злиття двох напрямків діяльності засновників, - розповідає доктор технічних наук, засновниця та генеральний директор компанії Тетяна Євгенівна Мітченко. – ЕКОлогія – моя частина, SOFTware – частина Олександра Івановича Мітченко, кандидата технічних наук, провідного спеціаліста в галузі програмного забезпечення, першого директора Ecosoft.

На перших порах компанія займалася розробкою високоефективних технологій очищення природних вод України. Потім – рішеннями для промисловості: харчової, електроніки, фармацевтики тощо. Кількість замовників зростала, з’являлися партнери з числа світових лідерів водопідготовки – Dow Chemical, Calgon Carbon, Clack Corporation.

Компанія Ecosoft зростала та розвивалась разом з молодою українською державою. Переживала разом з нею зльоти та падіння. Поклала основу ринку очищення води в Україні, вибудовувала з нуля стосунки між його учасниками, упроваджувала технології, знаходила рішення, готувала спеціалістів…

На сьогодні Ecosoft – один з найбільших платників податків у державний бюджет. Флагман національного виробництва. Імідж-мейкер для України на міжнародній арені. Буквально кожна українська сім’я так чи інакше користується продуктами Ecosoft. Продукти Ecosoft експортуються у понад 50 країн світу.

Дорогі Друзі, і це є перемога. Наша з вами перемога. Дозвольте привітати вас із Днем Незалежності нашої країни. Бажаємо вам і собі сил, здоров’я, терпіння та натхнення для досягнення нових вершин – так само разом, пліч о пліч, упродовж багатьох років попереду.

Слава Україні, Героям Слава!

З Днем Незалежності, Друзі!