Мій фільтр

Цифровий розвиток Ecosoft спільно зі SMART business

Швидкий темп розвитку технологій завжди сприяв покращенню та вдосконаленню обладнання для очищення води виробництва компанії Ecosoft. Саме завдяки внутрішнім змінам, процесам виробництва, автоматизації роботи з клієнтами, оптимізації маркетингу та продажів, надання послуг і технічної підтримки, останні роки супроводжують компанію щорічним стабільним приростом у 20-25%.

Зі зростанням попиту збільшується й навантаження на всі ланки: від виробництва до продажу товарів. На цьому етапі постало питання про пошук та впровадження ERP-системи для планування ресурсів і виробництва, автоматизації та інтеграції багатьох бізнес-процесів.

Паралельно потребувала змін система дистрибуції. Це зумовило впровадження CRM-системи, яка дає змогу пришвидшити роботу з клієнтами, оптимізувати продажі, а також повністю відстежувати відстежити процес надання послуг і технічної підтримки.

Все розпочалось з впровадження Microsoft Dynamics NAV в представництві Ecosoft в Німеччині. Успішний перехід та результати німецького офісу дали змогу розпочати процес автоматизації в Україні.

Ecosoft_ua.jpg

Після інтеграції Microsoft Dynamics NAV перейшли до CRM-системи Microsoft Dynamics 365, яка продовжується й зараз, оскільки з кожним етапом розвитку компанії потребуються необхідні зміни та кастомізація продукту.

Компанія не зупиняється на досягнутому, а впевнено продовжує адаптувати внутрішні та зовнішні процеси для швидкого забезпечення продукцією своїх партнерів та клієнтів по всьому світу.

Весь шлях Ecosoft доступний за посиланням: https://www.smart-it.com/uk/customers/stories/ecosoft/