Мій фільтр

«Це бізнес, Ірпінь!» з Андрієм Мітченко

Це бізнес, Ірпінь.png

CEO Ecosoft Андрій Мітченко поділився історією створення компанії, сучасним станом справ та планами на майбутнє у своєму новому інтерв'ю.

Нещодавно ексмер Ірпеня Володимир Карплюк розпочав серію програм про бізнес в Ірпені. Свій прем’єрний випуск він присвятив саме компанії Ecosoft та завітав на завод аби наочно побачити, як виглядає виробництво та створюються сучасні фільтри для очищення води.

Трішки історії:

Розпочалось усе майже 30 років тому в Києві. Спочатку це була невелика компанія, яка займалася госпрозрахунковими державними замовленнями. Перший же фільтр для води (зовсім не схожий на сучасні) створили лише у 2002 році. Це була звичайна пляшка для води, заповнена спеціальними матеріалами, які й забезпечували очищення води від домішок.

Завдяки наполегливості та прагненню дбати про якість питної води, компанія постійно росла та у 2008 році перемістилася в Ірпінь. Саме тут вдалося збільшити свої промислові потужності до 12 тис. м2.

З кожним роком компанія суттєво вдосконалює виробництво та створює сучасні рішення, які на сьогодні продаються в понад 60 країн світу.

У 2018 році Ecosoft приєдналась до австрійської компанії BWT Aktiengesellschaft — європейського лідера в галузі водних технологій. Це дало змогу суттєво зміцнити позиції компанії в Україні та на міжнародному ринку. Сьогодні продукція Ecosoft продається у понад 60 країнах світу.

Компанія Ecosoft не просто створює сучасне обладнання для очищення води, але і дбає про доступ до чистої та смачної води через вдосконалення кожного етапу виробництва, використання якісних матеріалів та залучення професіоналів своєї справи.

Місія компанії — чиста і смачна вода всім!

Повне інтерв’ю за посиланням: "Це бізнес, Ірпінь!". Андрій Мітченко, СЕО компанії "Ecosoft"