замовити зворотній дзвінок


Спортивні досягнення BWT у березні

На треках Formula1 Себастьян Феттіль, що повернувся в команду в цьому сезоні, і Ленс Строля отримали, відповідно, 15 і 10 місця. Ленс заробив перше очко в на Кубку Світу цього сезону і завдяки цьому разом з фондом AQUA Pearls Foundation від BWT вніс цінний внесок в проект будівництва свердловин питної води в Гамбії (Африка).

Наймолодший член родини BWT Ніклас Шауфлер порадував багатьох глядачів на WSK Super Master Series в Сарно (Міжнародна траса в Неаполі). У заїздах він стартував з 10-ї позиції і зміг здобути 2 перемоги і третє місце в перегонах, не дивлячись на складнощі й невелику аварію.

Під час трейлового етапу змагань з польотів на лижах в Планіці член нашої сім'ї BWT Даніель Андре Танде був травмований, на щастя серйозних пошкоджень немає і незабаром ми знову чекаємо Даніеля на трасі. Але, не дивлячись на сумні новини, ми також можемо привітати наших спортсменів: Рёю Кобаяші успішно завершив сезон 2020/21 здобувши друге місце. Завдяки своїм досягненням він також зміг взяти участь в будівництві питних свердловин в Гамбії.

Loader