Мій фільтр

Семінар «Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення»

23 лютого в рамках ХХХІ міжнародної виставки з будівництва, матеріалів і нових технологій «Ваш будинок, Одеса» відбувся науково-практичний семінар «Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення», який організувало Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» спільно з фахівцями ТОВ «НВО «Екософт».

У семінарі взяли участь понад 20 фахівців: як представники наукових установ - Одеський національний політехнічний університет, Одеська національна академія харчових технологій; так і фахівці компаній в сфері водопідготовки - ПК «Екотех», ТОВ «Сантехстроймонтаж», ТОВ «ВОТЕРМАРК», «TEPMOS», та ін.

Тетяна Мітченко, д.т.н., генеральний директор ТОВ «НВО «Екософт», президент ВВО «WaterNet» відкрила семінар доповіддю на тему «Водна криза по-українськи і шляхи її подолання», де особлива увага акцентувала на сучасних проблемах забруднення води (наприклад, продуктами фармацевтичної промисловості, пластмасами), а також способи їх вирішення. Серед безлічі сучасних методів очищення води найефективнішим в боротьбі з органічними мікрозабруднення (ОМЗ) є зворотний осмос.

Наталя Гудим, фахівець з водопідготовки, фахівець з розробки та впровадження нових продуктів R&D департаменту, продовжила семінар з доповіддю на тему «Сучасна локальна водопідготовка». В ході доповіді розглядалися особливості використання локальних систем очищення води, починаючи від промислових систем і закінчуючи домашньої водопідготовкою.

Після теоретичної частини була проведена дегустація води, в якій брала участь вода після фільтра зворотного осмосу, фільтра зворотного осмосу з мінералізатором, а також фільтра зворотного осмосу нового покоління з додатковим насиченням кальцієм і магнієм. Учасники семінару змогли оцінити смакові якості води, очищеної за допомогою побутового зворотного осмосу нового покоління, що і підтверджують результати дегустації.

Посилання на джерело: http://waternet.ua/news/newsletter/376/

Telegram Viber