Мій фільтр

Рекорд за рекордом!

22-річний спортсмен з Ніжина Костянтин Мухомодєєв поставив новий рекорд України в категорії «Піднімання тулуба». 9 вересня 2017 року підняв тулуб 4248 разів протягом лише 1 години. Компанії Ecosoft і «Газпіксервіс» (https://gazpik.com.ua) забезпечили фінансову підтримку спортсмена: підготовку до заходу і здійснення експертизи для Книги рекордів України.

Початок шляху

Костянтин Мухомодєєв народився в м. Ніжині Чернігівської області 1995 року. Займається спортом з 14 років. Починав зі звичайних фізичних вправ: зарядка, біг, віджимання. У віці 16 років захопився гімнастикою і акробатикою, робив сальто. Тренери пророчили йому велике майбутнє. Але у 18 почув страшний діагноз: імунологічне захворювання, в результаті якого отримав II групу інвалідності.   

Відтоді питання спорту стало для нього не стільки захопленням, скільки способом реабілітації. Він став ще серйозніше відноситися до тренувань: пауерліфтинг і бодібілдинг. За його словами, витискав все, що було можливо, з власного тіла. Наприклад, міг робити присідання з вагою 100 кг на 10 повторень. За завзятість і витривалість отримав титул «Містер Мужність». Саме ці якості й визначили його майбутню кар'єру.

Перший рекорд

Час минав — Костя навчався біології та екології в Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя. Щоб оплачувати спортивну дієту і тренування, працював охоронцем в одному з київських готелів.

Тренери відзначали, але Костя й сам відчував у собі цей особливий талант - до присідань, часто з вантажем, для якого потрібні особливо міцні ноги. Саме тому була визначена наступна мета — побити рекорд України, а для рекорду була обрана номінація «Присідання».

Тренувався близько місяця. І 2016 року встановив новий рекорд України по кількості присідань. Спортсмен присів 3 020 разів протягом 1 години, що на півтисячі разів більше ніж попередній рекорд. Як зізнається сам, під час тренувань не досягав такого результату. Але ось це диво — глядацької уваги і підтримки — концентрує в спортсмена всі його можливості і гарантує максимальну віддачу.  

Нові завдання

Після першого рекорду Костянтин Мухомодєєв отримав титул «Людина року» в номінації «Рекорд». Але для професійного спортсмена кожна перемога — тільки крок до наступного досягнення. Костя вирішив змінити напрямок. Присідання — навантаження на суглоби, тому в 2017 році він пішов альтернативним шляхом — навантажив вже м'язи.

Так було встановлено новий рекорд: 4 248 разів піднімання тулуба за 1 годину. Досягнення було зафіксовано для Книги рекордів України 9 вересня 2017 року в м. Ніжині.

Тепер Костя збирається на міжнародні змагання з качання пресу. Вони відбудуться через кілька місяців в Америці. Його наступна ціль — 6 000 разів підняти тулуб за годину. Для цього він тепер тренується 3 рази, або по 6 годин, на день. Він мріє гідно представити нашу країну на міжнародній арені.

Вільний час

Свій професійний шлях Костя вибудовує завдяки команді тренерів, інтенсивним тренуванням, правильній та дуже строгій дієті, а також тим теоретичним знанням, які отримує з книг і в Національному університеті фізичного виховання і спорту (це вже друга вища освіта), де вчиться на факультеті фізичної реабілітації.

У вільний від спорту час молодий чоловік пише вірші. Він грає на фортепіано та захоплюється фотографією. Костя поки не одружений, тому у прихильниць є можливість познайомитися з ним в музеях, театрах або в Ніжинському міському парку, куди він із задоволенням виходить на прогулянку. Так, він, як і раніше, живе в рідному місті і не поспішає перебиратися до столиці, оскільки для спортсмена в Києві занадто низький рівень екології.

Команда Ecosoft щиро бажає Костянтину Мухомодєєву найкращих результатів на наступних етапах розвитку його кар'єри!

Відеорепортаж від 9 вересня 2017 року:

Відеорепортаж рекорду: