Мій фільтр

Зустріч в рамках проєкту «Від доступної й безпечної питної води до здорової громади»

Компанія Ecosoft стала частиною проєкту «Від доступної й безпечної питної води до здорової громади», у рамках якого 15 липня 2021 року пройшла зустріч на території заводу у місті Ірпінь.

25 голів ОТГ з різних областей зібралися для обговорення можливостей та способів розв’язання проблем водопостачання в їхніх громадах. 

Основною метою проєкту є адаптація цілей сталого розвитку щодо доступу населення до якісної питної води, яка є важливою складовою збереження здоров’я людей.

Зустріч розпочалась із вступної презентації CEO Ecosoft Андрія Мітченко про компанію. Він розповів про історію створення компанії, об’єднання з австрійським холдингом BWT та напрям подальшого розвитку. CEO також зауважив, що всі заводи, які виробляють вакцини, обладнані складними системами очищення води BWT. А основна ідея компанії BWT - повернути планеті її блакитний колір і максимально мінімізувати використання пластику.

Далі зустріч продовжилася на виробництві компанії Ecosoft. Гостей ознайомили з новітніми технологіями промислових систем зворотного осмосу, де зауважили, що виробництво WFI з мембранним процесом відбувається відповідно до всіх норм та стандартів Державної Фармакопеї та Фармакопеї країн ЄС; системою дистиляції MULTITRON, мобільними сейсмостійкими установками очищення води ECOSOFT, фільтрувальними матеріалами та автоматами з виробництва води. 

Після екскурсії на виробництва мер міста Ірпінь Олександр Маркушин презентував нову станцію очищення води в місті. Завдяки обладнанню компанії Ecosoft з’явилася можливість перевести все місто на інші потужності без відключення води для споживачів. 

Згідно зі «Світовим рейтингом країн світу за якістю води» міжнародного рейтингового агентства Environmental Performance Index (EPI) Україна займає 60 місце у загальному рейтингу. В нашій країні споживання водних ресурсів не є раціональним, а частка води, що використовується повторно, є недостатньою для відповідності політиці сталого розвитку. 

Завдяки проєкту «Від доступної і безпечної питної води до здорової громади» з'являються можливі рішення проблем водопостачання.

Організатори заходу: Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Громадська Спілка «Бізнес за Партнерство».

За підтримки: Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Міжнародних партнерів та фінансових установ.

Більше в відео:

15 липня 2021_y.png

Telegram Viber