Мій фільтр

Зворотний осмос: потенціал

24 лютого 2017 року компанія Ecosoft взяла участь у ХХХ-й міжнародній виставці будівництва, матеріалів та технологій «Ваш дім, Одеса». В рамках заходу біло організовано семінар Ecosoft, який відвідали більше 30 осіб. Серед них – представники наукових установ та спеціалісти галузі очищення води.

Генеральний директор Ecosoft Тетяна Мітченко виступила перед учасниками виставки з доповіддю на тему «Еволюція зворотного осмосу». Використання технології – один зі шляхів подолання водної кризи.

- Зворотноосмотичні мембрани видаляють з води 99.8% домішок. Вони дозволяють робити воду будь-якої якості питною, - повідомила учасників пані Мітченко. – Мембрани нового покоління кономлять до 30% енергії, і роблять процес очищення екологічнішим. З кожним роком вартість мембран падає – тому вони стають доступнішими як для підприємств, так і в разі придбання для домашнього використання.

Далі Ростислав Мудрик, керівник департаменту технічної підтримки та розвитку продуктів, виступив з доповіддю на тему «Вода для кави».

- Смак кави визначає декілька умов, до числа яких належать походження, ступінь обжарювання та помел зерен, - розповів Ростислав Мудрик. – А вода з необхідними мінералами може по-справжньому розкрити смак та аромат кавових зерен.

Фільтр Ecosoft RObust PRO дозволяє отримати воду, оптимальну для приготування кави. В її складі – комбінація саме таких мінералів: магній, кальцій, гідрокарбонати.

Семінар скінчився дегустацією кави, приготованої на трьох видах води: пом’якшеній, після фільтру зворотного осмосу та після фільтру Ecosoft RObust PRO, який використовує технологію зворотного осмосу + мінералізацію води. За результатами дегустації абсолютна більшість учасників зробила вибір на користь останнього рішення.