+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Зворотний осмос: потенціал


24 лютого 2017 року компанія Ecosoft взяла участь у ХХХ-й міжнародній виставці будівництва, матеріалів та технологій «Ваш дім, Одеса». В рамках заходу біло організовано семінар Ecosoft, який відвідали більше 30 осіб. Серед них – представники наукових установ та спеціалісти галузі очищення води.

Генеральний директор Ecosoft Тетяна Мітченко виступила перед учасниками виставки з доповіддю на тему «Еволюція зворотного осмосу». Використання технології – один зі шляхів подолання водної кризи.

- Зворотноосмотичні мембрани видаляють з води 99.8% домішок. Вони дозволяють робити воду будь-якої якості питною, - повідомила учасників пані Мітченко. – Мембрани нового покоління кономлять до 30% енергії, і роблять процес очищення екологічнішим. З кожним роком вартість мембран падає – тому вони стають доступнішими як для підприємств, так і в разі придбання для домашнього використання.

Далі Ростислав Мудрик, керівник департаменту технічної підтримки та розвитку продуктів, виступив з доповіддю на тему «Вода для кави».

- Смак кави визначає декілька умов, до числа яких належать походження, ступінь обжарювання та помел зерен, - розповів Ростислав Мудрик. – А вода з необхідними мінералами може по-справжньому розкрити смак та аромат кавових зерен.

Фільтр Ecosoft RObust PRO дозволяє отримати воду, оптимальну для приготування кави. В її складі – комбінація саме таких мінералів: магній, кальцій, гідрокарбонати.

Семінар скінчився дегустацією кави, приготованої на трьох видах води: пом’якшеній, після фільтру зворотного осмосу та після фільтру Ecosoft RObust PRO, який використовує технологію зворотного осмосу + мінералізацію води. За результатами дегустації абсолютна більшість учасників зробила вибір на користь останнього рішення.

Інші новини

Дилерська конференція 2017

3 березня 2017 року на території готельного комплексу «Адмірал» відбулася дилерська конференція Ecosoft.

Компанія Ecosoft починає виробництво фільтрів-глечиків ECOSOFT Dewberry

ECOSOFT Dewberry — нова лінійка фільтрів-глечиків преміум-класу.

Новий продукт Ecosoft — фільтр AquaEnergy для систем зворотного осмосу

У природі чиста вода — дощова або тала, — проходячи крізь гірські породи, насичується корисними мінералами, набуваючи м'який, делікатний смак, і наповнюється енергією життя.