Мій фільтр

Міжнародна дилерська конференція

22 червня 2018 року компанія Ecosoft провела міжнародну дилерську конференцію, яку відвідали представники компаній з 9 країн Європи.

Для гостей була організована екскурсія, на якій вони побачили нові технологічні лінії виробництва фільтрів. На семінарах дилери дізналися про місію та цінності компанії, познайомилися з новинками і більше вивчили вже полюбилися продукти. Найбільший інтерес у слухачів викликали фільтри з Ecomix® і комерційні системи зворотного осмосу, які справляються з очищенням води в різних країнах незважаючи на те, що якість води може сильно відрізнятися. Фахівці компанії Ecosoft також поділилися досвідом організації продажів в фірмових магазинах і ведення інтернет-маркетингу.

На завершення конференції для дилерів була організована практична частина - майстер-клас з приготування кави на ідеальній воді після фільтру RObust PRO. Учасники дегустації змогли ознайомитися з альтернативними методами приготування кави та переконатися в тому, як сильно якість води впливає на смак напою. Деякі дилери навіть змогли відчути себе в ролі професійного бариста.