Мій фільтр

Компанія Ecosoft сприяє у протидії поширенню вірусу COVID-19

Українська компанія Ecosoft сприяє протидії поширенню вірусу COVID-19, шляхом забезпечення київських лікарень необхідним медичним обладнанням, а також фінансуванням відновлення інфекційної лікарні в м. Буча. Так, станом на 8 квітня 2020 року:

  • Покриті витрати на встановлення вікон та дверей в інфекційній лікарні в м. Буча, розпочато монтаж складної системи доочищення води для потреб лікарні;

  • Закуплено високотехнологічні апарати для штучної вентиляції та діагностики хвороб легенів;

  • Сформовано спільне замовлення на захисні костюми, маски та рукавички для забезпечення лікарів, сумісно з ініціативою бізнес спільноти CEO Club Ukraine.

«Ми вважаємо, що протидія розповсюдження вірусу на даний момент є надзвичайно важливою і терміновою, тому ми активно долучились до підготовки медичних закладів для лікування хворих. Ми сподіваємось, що наш досвід в Київському регіоні, стане прикладом для представників бізнесу в інших областях України. Разом ми зможемо врятувати більше людських життів та швидше вивести країну з економічної кризи!» — зазначив СЕО компанії Ecosoft Андрій Мітченко.

Окрім того, компанія Ecosoft налагодила власне виробництво антисептиків для дезінфекції рук та поверхонь, що надало можливість здійснювати місцеву допомогу населенню, а також співробітникам та партнерам компанії. Розробники компанії також налагодили виробництво захисних масок.

Нагадаємо, що Ecosoft є українською компанією-виробником обладнання для очищення води, що була заснована у 1991 році у м. Ірпінь, Україна. У грудні 2018 року компанія приєдналась до групи компаній BWT і стала надійним європейським постачальником та виробником інноваційних та доступних продуктів для фільтрації води в Європі і по всьому світу.

Telegram Viber