“Перша кава-обсмажувальна компанія” запрошує всіх 28 березня на 10.00 на унікальний захід "Капінг моносортів кави".
Ви дізнаєтесь про важливість правильної води для приготування кави. Експертну лекцію про водопідготовку проведе Пащенко Олександр, сертифікований спеціаліст – керівник Центра чистої води Ecosoft, Akadem.
Всього за 1 день ви дізнаєтесь все, що потрібно знати про кавове зерно, обладнання та його експлуатацію, правильне ведення кавового бізнесу та багато іншого.
Програма заходу також включатиме практичний тренінг «Бариста + лате-арт», який відбудеться о 12.00 та дозволить пізнати як відкрити кав'ярню, допоможе навчитись лайфхакам в приготуванні еспресо та навичкам лате-арту.
Ви зможете абсолютно безкоштовно продегустувати унікальні сорти кави. Після заходу ви будете оборати ваші напої більш усвідомлено.
Що? "Курс Бариста" та "Капінг моносортів кави"
Де? м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 119
Коли? 28 березня о 10.00
Важливо! Вхід абсолютно безкоштовний, після попередньої реєстрації.