Мій фільтр

Підсумки головної міжнародної кавової події WOC 2019

Вперше головна подія speciality coffee індустрії відбулась в Берліні.

Неймовірна атмосфера фестивалю зібрала спеціалістів галузі з усього світу. Серед учасників були фермери, які вирощують каву, спеціалісти з обсмажування, трейдери, а також виробники кавових машин та аксесуарів.

За дев’ять років захід перетворився в провідну світову виставку speciality coffee індустрії. Окрім міжнародних чемпіонатів SCA, на WoC 2019 також проводиться тренд-шоу.

Новими чемпіонами світу стали Мануела Фенсоре з Італії (Чемпіонат світу з лате-арту), Ден Феллоуз із Великобританії (Чемпіонат світу з Coffee in Good Spirit), Сергій Блінніков з Росії (Чемпіонат з Джезви/Ібрик) та Даніель Хорбат з Ірландії (Чемпіонат світу серед дегустаторів).

BWT water+more вже декілька років виступає спонсором та учасником заходу. 

unnamed (1).jpg

На цій виставці компанія представила свій новий фільтр BWT bestaqua 14 ROC Coffee — компактне рішення, розроблене спеціально для поціновувачів кави. Нова розробка представляє собою накопичення ноу-хау кращих бариста з усього світу. Розумна комбінація зворотного осмосу та запатентованої технології збагачення магнієм дозволяють одержати правильну воду для приготування кави.