Ваше місто Ашберн?
Так Ні, обрати інший

Вкажіть ваше місто, це допоможе актуалізувати ціни на послуги

замовити зворотній дзвінок


Підсумки головної міжнародної кавової події WOC 2019

Вперше головна подія speciality coffee індустрії відбулась в Берліні.

Неймовірна атмосфера фестивалю зібрала спеціалістів галузі з усього світу. Серед учасників були фермери, які вирощують каву, спеціалісти з обсмажування, трейдери, а також виробники кавових машин та аксесуарів.

За дев’ять років захід перетворився в провідну світову виставку speciality coffee індустрії. Окрім міжнародних чемпіонатів SCA, на WoC 2019 також проводиться тренд-шоу.

Новими чемпіонами світу стали Мануела Фенсоре з Італії (Чемпіонат світу з лате-арту), Ден Феллоуз із Великобританії (Чемпіонат світу з Coffee in Good Spirit), Сергій Блінніков з Росії (Чемпіонат з Джезви/Ібрик) та Даніель Хорбат з Ірландії (Чемпіонат світу серед дегустаторів).

BWT water+more вже декілька років виступає спонсором та учасником заходу. 

unnamed (1).jpg

На цій виставці компанія представила свій новий фільтр BWT bestaqua 14 ROC Coffee — компактне рішення, розроблене спеціально для поціновувачів кави. Нова розробка представляє собою накопичення ноу-хау кращих бариста з усього світу. Розумна комбінація зворотного осмосу та запатентованої технології збагачення магнієм дозволяють одержати правильну воду для приготування кави. 

Loader