Мій фільтр

Фіскальний чек при продажу продуктів Ecosoft

Шановні Партнери!

В Україні впроваджуються інновації в податковій політиці. Унаслідок таких інновацій в березні 2017 року була розширена сфера використання РРО — тобто касових апаратів.

Чи потрібен сьогодні, згідно з новим законодавством, касовий апарат для продажу продуктів Ecosoft?

Ми відправили цей запит в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. З міністерства ми отримали відповідь, що для продажу продуктів Ecosoft НЕ ПОТРІБЕН ні фіскальний чек, ні касовий апарат.  

Продукти Ecosoft не належать до списку товарів, для продажу яких потрібен касовий апарат. Повністю цей список вказано в постанові КМУ №231 від 16.03.2017. У документі вони називаються «технічно складні побутові товари».

Здебільшого це непродовольчі товари широкого вжитку (прилади, машини, обладнання тощо), які складаються з вузлів, блоків, комплектуючих, відповідають вимогам нормативних документів, мають технічні характеристики, супроводжуються експлуатаційними документами і на які встановлено гарантійний строк.

Продукти Ecosoft не відповідають всім цим характеристикам. Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо цього листа, будь ласка, зв'яжіться з нами.