Мій фільтр

Фільтри Ecosoft отримали сертифікат WQA Gold Seal

Державна система сертифікації в Україні з обов'язкової стала добровільною. Це означає, що виробник сам вирішує проходити цей тяжкий шлях для підтвердження якості своїх продуктів чи ні.

Ecosoft — соціально відповідально компанія, ми піклуємося про здоров'я людей, котрі обирають наші фільтри. Ми вважаємо, що забезпечення якості продуктів, які виробляємо, — важливий елемент нашої діяльності. Тому обрали для себе складний шлях добровільної сертифікації.

Хочемо поділитися з вами ще одним досягненням — фільтри зворотного осмосу для питної води Ecosoft отримали сертифікат WQA Gold Seal. Water Quality Association (WQA) — асоціація якості води в Сполучних Штатах. А сертифікат Gold Seal підтверджує відповідність стандартам:

  • NSF/ANSI 58 - 2017 — американський національний стандарт для систем зворотного осмосу POU. Містить вимоги щодо безпеки матеріалів, які контактують з питною водою.

  • NSF/ANSI 372 - 2016 — стандарт безпеки продукту, який підтверджує відсутність виділення свинцю у воду, яка контактує з матеріалами фільтра.

  • CSA B483.1 - 2017 — канадський національний стандарт, відповідний за своєю суттю до NSF/ANSI 58, але з додатковими вимогами щодо електробезпеки.

  • На відміну від більшості виробників, які розміщують знак WQA Gold Seal на своїх продуктах, сертифікацію пройшли зібрані вироби, а не окремі компоненти, з яких вони виготовлені.

    Що це означає для користувачів нашими фільтрами? Сертифікат підтверджує, що кожен елемент наших фільтрів безпечний для контакту з питною водою. Отже, купуючи фільтр для питної води Ecosoft, ви отримує впевненість в якості води на вашій кухні та спокій в питанні здоров'я вашої родини.

    З турботою про вас, Ecosoft