+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Ecosoft став зіркою YouTube

Ecosoft — лідер українського ринку очищення води з 1991 року. Кожен українець так чи інакше стикався з продуктами компанії. Безпосередньо — у вигляді домашніх фільтрів для очищення води: глечик, проточний фільтр, зворотний осмос. А також у формі багатьох інших товарів і послуг, якими користується кожен день.

Саме за допомогою чистої води від Ecosoft виробляються продукти харчування і напої, ліки, електроенергія, автомобілі та багато інших товарів щоденного використання. Однак компанія завжди скромно залишалася в тіні, адже якісний сервіс - це сервіс насамперед непомітний.

У травні був запущений перший в історії компанії рекламний ролик Ecosoft. Вже за перші тижні він зібрав колосальну кількість переглядів як в YouTube, так і в соціальних мережах. На сьогодні його переглянули тільки на сайті YouTube понад 6 мільйонів разів, а в цілому він зібрав близько 100 мільйонів переглядів.

Такою популярністю ролик користується, мабуть, тому, що відображає дійсні потреби клієнтів компанії. Крім того, він цікавий, кумедний, доступний українською та російською мовами. Завдяки ролику про компанію почули близько 7 мільйонів чоловік. Якщо з якоїсь причини ви ще не бачили наш ролик — швидше переходьте за посиланням!Інші новини

Фільтри НАША ВОДА – вибір українців у 2017 році

За результатами національного конкурсу «Українська народна премія», фільтри компанії Ecosoft, що випускаються під брендом НАША ВОДА, перемогли у номінації «Фільтр року»