+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Ecosoft став спонсором лекторію «Територія джезви»


З 1 по 3 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу.

Компанія Ecosoft стала спонсором тематичної кавової секції «Територія джезви».

Куратором проекту «Територія джезви» виступив Вадим Грановський, чемпіон Великобританії з приготування кави в джезві UK Cezve Championship, двократний фіналіст чемпіонату світу, член Європейської Кавової Асоціації (SCAE) і засновник компанії Coffee in Action.

У рамках секції Ростислав Мудрик, керівник відділу технічної підтримки та розвитку продуктів Ecosoft, прочитав лекцію «Правильна вода» — про те, як отримати ідеальну воду для кави.

Під час заходу також відбулася відкрита зустріч з представниками головного офісу Specialty Coffee Association of Europe. Представники організації провели лекцію про роль SCAE в розвитку кавової культури в Україні.

Всі напої були приготовлені на воді, очищеної системою RObust Pro, що встановлена на стенді. Представники SCAE також проявили інтерес до RObust Pro — професійної системи зворотного осмосу, розробленої спеціально для кафе і ресторанів.

Інші новини

Ecosoft отримав кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку

Європейський банк реконструкції і розвитку надав компанії Ecosoft — провідному українському виробнику фільтрів для води — кредит в розмірі...

Компанія Ecosoft взяла участь у виставці AquaTech Mexico

Компанія Ecosoft взяла участь у виставці AquaTech Mexico, яка проходила з 26 по 28 жовтня 2016 року у Мехіко, Мексика.