Мій фільтр

Ecosoft SENSE — більше ніж фільтр

2.1sense_news.jpg

Познайомтесь з новим фільтром Ecosoft SENSE.

Створюючи цей фільтр, ми прагнули зробити його максимально корисним та при цьому непомітним.
Уявіть собі ваш дім. Це найбільш затишне та безпечне місце, де все добре, вам та вашим рідним комфортно. Чиста вода — один з найважливіших елементів цього комфорту. Тепер Ecosoft SENSE забезпечить вас водою. А ви зможете присвятити час більш важливому — собі, вашій родині, вашим хобі.

SENSE — це перший розумний домашній фільтр від Ecosoft. Завдяки функції econnect ви завжди будете знати, скільки води використовуєте, ефективність очищення, а також, скільки часу залишилося до обслуговування. Фільтр, як і ви, завжди онлайн. 

Компактність фільтра та елегантний дизайн роблять його гармонійною частиною кухні. До того ж його підключення не пошкодить інтер'єр. 

Ми потурбувалися, щоб вода була смачною та корисною. Кальцій та магній надають воді природного смаку та роблять її максимально корисною. Смак ваших напоїв та кулінарних шедеврів стане більш витонченим. 

І звичайно ж, вода буде незмінно чистою та безпечною. Всі шкідливі та токсичні домішки, а також віруси та бактерії будуть гарантовано видалені, навіть якщо якість водопровідної води значно погіршиться.

Ecosoft SENSE — це більше ніж фільтр. Це вода вашого майбутнього.