+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Ecosoft отримав кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку

Європейський банк реконструкції і розвитку надав компанії Ecosoft — провідному українському виробнику фільтрів для води — кредит в розмірі 3 млн доларів з метою забезпечення пропозиції сучасних рішень з очищення води для дому та бізнесу.

П'ятирічний кредит допоможе Ecosoft вдвічі збільшити обсяги виробництва і площу складських приміщень за рахунок придбання додаткового обладнання. Компанія також планує ввести в експлуатацію новий склад, розширити асортимент фільтрів-глечиків і розпочати виробництво фільтруючих мембран на основі технології зворотного осмосу, що дозволить забезпечити споживачів доступними високотехнологічними фільтрами для води.

Грант компанії Ecosoft включатиме в себе широкий спектр заходів з енергоефективності, зокрема установку систем управління витратою енергії і систем рекуперації тепла, а також конденсаційних бойлерів і високоефективних систем охолодження масла.

Директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер сказав: «Наше знайомство з компанією Ecosoft почалося 2012 року в рамках нашої програми консультацій для малого бізнесу. Ми раді бачити прогрес і розширення цієї високотехнологічної компанії, яка сьогодні експортує свої фільтри в 36 країн світу. Споживачі будуть отримувати більш якісну питну воду з меншими витратами на її очищення».

Для довідки. Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні з 1993 року Банк взяв на себе зобов'язання з надання майже € 12,2 млрд в рамках 377 проектів.Інші новини

Компанія Ecosoft взяла участь у виставці AquaTech Mexico

Компанія Ecosoft взяла участь у виставці AquaTech Mexico, яка проходила з 26 по 28 жовтня 2016 року у Мехіко, Мексика.