+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Ecosoft — переможець конкурсу інтернет-магазинів


7 квітня 2017 року відбулася церемонія нагородження Ukrainian e-commerce awards. Українські інтернет-майданчики змагалися в номінаціях «Вибір споживачів», «Прорив року», «Людина року в e-commerce» та інших. Компанія Ecosoft отримала на конкурсі спеціальну нагороду «Сервіс року».

— Перемога Ecosoft є також і нашою перемогою, — повідомив учасникам член журі конкурсу, генеральний директор перевізника «Ін Тайм» Сергій Грачов. — Ecosoft — наш давній партнер, оскільки саме «Ін Тайм» здійснює оперативну і безпечну доставку замовлень клієнтам компанії.

Конкурс Ukrainian e-commerce awards проходить в Україні вже 5 років. Цього року заявки на участь подали понад 200 інтернет-проектів. Журі сформувало шорт-лист номінантів, після чого відбулося голосування споживачів, в якому взяли участь близько 20 000 чоловік.

Головним критерієм оцінки кожного інтернет-проекту є клієнтоорієнтованість: широкий асортимент магазину, зручна навігація по сайту і наявність мобільної версії, зворотний зв'язок з клієнтом та багато інших критеріїв. Усі ці якості характерні для кожної платформи e-commerce, що належить компанії Ecosoft.  

Компанія Ecosoft широко представлена в інтернеті. Разом з e-commerce компанія також здійснює активну діяльність в соціальних мережах. Підписуйтеся на наші сторінки в:

Facebook https://www.facebook.com/ecosoft.ua

YouTube  https://www.youtube.com/channel/UCO3DEiViD8c_eShd2m6dSKw

Детальніше про конкурс: https://www.rbc.ua/ukr/news/ukrainian-e-commere-adwards-pobeditelem-nominatsii-1491833035.html

Інші новини

Новий продукт для систем зворотного осмосу — фільтр Ecosoft P'URE AquaCalcium

Фільтр AquaCalcium збагачує воду, очищену в системі зворотного осмосу, життєво важливим макроелементом — кальцієм.

Новий продукт Ecosoft — фільтр AquaEnergy для систем зворотного осмосу

У природі чиста вода — дощова або тала, — проходячи крізь гірські породи, насичується корисними мінералами, набуваючи м'який, делікатний смак, і наповнюється енергією життя.