• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Ecosoft на Wetex Dubai 2016

Основні продукти, актуальні для близькосхідного ринку, — системи зворотного осмосу, що обумовлено високим солевмістом і необхідністю опріснення води в регіоні. У зв'язку з цим компанія представила високопродуктивні системи Ecosoft RObust 1000 і RObust 3000, комерційну систему зворотного осмосу Ecosoft MO 6000, а також побутові системи зворотного осмосу Ecosoft різної продуктивності. 

Відвідувачі стенду відзначають високу якість і привабливий зовнішній вигляд продукції Ecosoft.

Для довідки. 18-я щорічна виставка WETEX Dubai — головна подія водного профілю для країн Близькосхідного регіону, що організована Міністерством енергетики та водного господарства (Dubai Electricity and Water Authority). Виставка щорічно збирає представників національного і міжнародного водного сектору — провідні компанії галузі і виробників обладнання та матеріалів. У WETEX Dubai 2016 беруть участь близько 2000 компаній з 42 країн, в тому числі ОАЕ, Саудівської Аравії, Індії, Оману, Кувейту та інших.

Інші новини

Продукция Новинка

Компанія Ecosoft починає виробництво фільтрів-глечиків ECOSOFT Dewberry

ECOSOFT Dewberry — нова лінійка фільтрів-глечиків преміум-класу.

Конференции Спонсорство

Ecosoft став спонсором лекторію «Територія джезви»

З 1 по 3 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу.