Мій фільтр

Ecosoft на WETEX-2017

Компанія Ecosoft взяла участь у WETEX-2017 (https://www.wetex.ae) – найбільшій міжнародній виставці технологій, пов’язаних з водою, енергетикою, здоров’ям, безпекою та охороною навколишнього середовища. Виставка проходила у м. Дубай, ОАЕ, з 23 по 25 жовтня 2017 року.

Компанію Ecosoft на виставці представляли виконавчий директор Ecosoft Андрій Мітченко, керівник департаменту міжнародних продажів Георгій Цатрян, керівник відділу технічної підтримки та розвитку продуктів Ростислав Мудрик та менеджер міжнародних продажів Олександр Бірюков.

Продукти та послуги компанії Ecosoft представлені на стенді компанії Concorde Corodex Group (http://www.corodex.com) – лідера з упровадження технологій очищення води у регіоні Близького Сходу.

На стенді площею 156 кв. м розміщено продукти компанії Ecosoft, серед яких:

  • Фільтр очищення води для кави RObust PRO, створений у співробітництві з кращими світовими бариста. Він ідеальний для отримання чистої та безпечної питної води, оптимальної для приготування кави та кавових напоїв. Від очищує воду, та збагачує її мінералами, що дозволяють максимально розкрити смак та аромат кавових зерен. Відповідає стандартам, прийнятим SCAA – Спеціалізованою асоціацією кави у США.

  • Високопотужний RObust 3000, розроблений для задоволення потреб у питній воді ресторанів, готелів та броварень. Він вдвічі продуктивніший завдяки двом мембранам зворотного осмосу на відміну від звичної однієї. Цей фільтр здатен забезпечити безперервне постачання питної води для великої кількості споживачів одночасно.

  • Системи зворотного осмосу Ecosoft МО 6500-36000 LPD – надійні на комплексні рішення для побутового та комерційного використання. Цех з виробництва питної води, паровий котел, садівничий магазин, ресторан – у кожному з даних випадків знадобиться чиста вода, яку підготує така система.

  • Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AquaCalcium – він збагачує воду таким корисним для людського організму мінералом як кальцій. Фільтр імітує природну швидкість проходження води крізь гірські породи, і забезпечує постійний склад мінералів в очищеній воді – 55-65 мг/л.

Особливу увагу аудиторії привернула новинка – фільтр для очищення води у всій оселі Ecosoft AquaPoint. Він може використовуватися для кафе, ресторанів, квартир та котеджів. Фільтр пропонується споживачам у двох варіантах.

У першому варіанті від представляє собою базову бюджетну систему для очищення води у всьому домі, в якій може бути реалізовано 6 готових рішень на базі картриджів Ecosoft для найрозповсюдженіших проблем очищення води:

  • пісок + іржа

  • хлор та хлорорганічні сполуки

  • кольоровість + хлор

  • сірководень (запах тухлих яєць)

  • залізо

  • залізо + сірководень

У другому варіанті споживачеві надається можливість модернізувати власний фільтр очищення води у всій оселі Ecosoft AquaPoint шляхом підключення до нього системи пом’якшення або системи комплексного очищення. Це особливо актуально, коли всі труби в домі вже розведені та сховані.

Фільтр можна зручно та компактно розмістити на підлозі або повісити на стіну.

Компанія Ecosoft вже відома у країнах MENA (Близький Схід та Північна Африка) завдяки якісним та доступним продуктам для В2В та В2С. Упродовж виставки представники компанії провели успішні перемовини щодо перспектив упровадження великих промислових проектів Ecosoft у регіоні.

Telegram Viber