Мій фільтр

Ecosoft на виставці Aquatech Amsterdam 2019

Понад 22 тисячі відвідувачів із 147 країн світу об’єднала провідна міжнародна виставка водних ресурсів для технологічних, питних та стічних вод Aquatech Amsterdam. Подія відбулась 4-8 листопада 2019 року в конференц-центрі RAI Amsterdam.

Уже вчетверте компанія Ecosoft відвідує цю виставку. Цього разу ми приголомшували публіку своїми новинками на тему «Інтернет фільтрів».

На стенді були представлені домашні фільтри для питної води, рішення для кав’ярень та ресторанів, комерційні і промислові системи очищення води, а також автомати із продажу очищеної води. І всі вони були підключені до єдиної системи econnect, завдяки якій уся інформація про фільтр міститься в одному місці — особистому онлайн-кабінеті.

Відвідувачі із захватом куштували охолоджену газовану воду та газовану воду зі смаком лимону з нового вендингового автомату. Зокрема, він пропонує 4 різних види води (очищена, охолоджена очищена, охолоджена газована та охолоджена газована ще й зі смаком лимону), дозволяє обрати 4 варіанти об’єму (0,2 л; 0,5 л; 1 л та 1,5 л) і розрахуватися карткою (є система PayPass). Новий автомат поєднав у собі стильний дизайн і функціональність, а також турботу про навколишнє середовище, адже дозволяє суттєво скоротити використання пластикових пляшок.

Також на стенді був представлений перший розумний фільтр для дому — Ecosoft Sense. Це більше, ніж фільтр. Із таким помічником ви завжди будете насолоджуватися смачною водою з мінералами та ще й знати, яку її кількість п’єте/використовуєте, бути абсолютно впевненими у якості, наперед знати, коли необхідно буде замінити картриджі чи провести сервісне обслуговування. Вся інформація про фільтр доступна в онлайн-кабінеті.

Завдяки Aquatech Amsterdam 2019 ми змогли показати унікальність «Інтернету фільтрів» для світового ринку водопідготовки.

За 4 дні виставки стенд Ecosoft відвідало понад 500 учасників із 96 країн (переважна більшість — спеціалісти галузі водоочищення).

Дивіться також відео з виставки: