Мій фільтр

Ecosoft на виставці ΙΔΑΝΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ 2018

Офіційний дилер компанії Ecosoft - Karma Water Purification Systems - взяла участь у виставці ΙΔΑΝΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ & nbsp; 2018 ( IDEAL RESIDENCE ) . Подія проходила з 05 по 07 жовтень 2018 року на Кіпрі.

Цього року інтерес як компаній, так і відвідувачів до заходу значно зріс. Понад 130 компаній-учасників і 30 & nbsp; 000 відвідувачів.

IDEAL RESIDENCE 2018 - це неймовірна концентрація ідей, інновацій та унікальних рішень на будь-який смак. Великий вибір меблів для дому, кондиціонування повітря та опалення, енергозбереження, освітлення, будівельних матеріалів, технологій очищення води та всього необхідного для будинку.

На виставці була представлена ​​вся лінійка продуктів Ecosoft: картріджниє фільтри зі змінними елементами, побутові системи зворотного осмосу, фільтри RObust, комерційна система зворотного осмосу і ін.


 

Довідка про компанію:

KARMA Water Purification Systems - компанія, що займається фільтрацією води, розташована і працює на Кіпрі. Компанія на ринку ще з 1999 року. Сьогодні, KARMA лідируюча компанія на Кіпрі з надання високоякісних продуктів і послуг, в тому числі і фільтрів Ecosoft.

Telegram Viber