+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Ecosoft на Aqua Therm Kyiv 2018


2018 й рік став ювілейним для виставки Aqua Therm. Уже 20 років провідні компанії в галузі опалення, вентиляції, водопостачання збираються в Києві, щоб показати клієнтам досягнення минулого року у вигляді нових продуктів і дати інформацію про поліпшення існуючих.

У виставці взяли участь 514 провідних компаній-виробників і постачальників з Боснії та Герцеговини, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Гонконгу, Італії, Індії, Китаю, Казахстану, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Сербії, Словаччини, Туреччини, Швеції, Чехії, Україна і Франції.

Компанія Ecosoft не пропускає такі події. У цьому році на стенді Ecosoft були і нові фільтри, і новий підхід до презентації продуктів. Ми дали клієнтам можливість вибирати фільтр не тільки по дизайну і технічним характеристикам, але також за смаком води. Для цього був встановлений водний бар з підключеними до водопроводу фільтрами, де кожен міг спробувати три види води і вибрати ідеальну для себе воду і звичайно ж фільтр.

Як новинок Ecosoft на Aqua Therm були вперше презентовані фільтр для питної води P'URE Balance і комерційна система зворотного осмосу для солоноватой води. Фільтр P'URE Balance дає ідеальну за смаком і збалансовану по мінеральному складу воду, крім того, функція економії води робить його екологічним і економним. Всі новинки вже доступні в каталозі сайту.

Дякуємо нашим колегfv, партнерів і гостей стенду Ecosoft за участь у виставці. Докладаємо фотозвіт з найцікавішими моментами заходу.