Мій фільтр

Дилерська конференція: вересень-2017

8 вересня 2017 року у «Конференц-холі Ірпінь» відбулася щорічна конференція для дилерів Ecosoft. Вона була приурочена до семінарів професійної підготовки фахівців очищення води Clack Corporation (США).

Для проведення семінарів компанію Ecosoft відвідали фахівці компанії Clack Corporation — керівник технічної служби Білл Кейві і інженер з продажу Дуглас Херинг. Обидва спікери — власники сертифікатів MWS (Master Water Specialist), які видає WQA (Water Quality Association) фахівцям, що мають не менше ніж 5-річний досвід у сфері розробки рішень для проблемної води, а також технологій аерації, пом'якшення, зворотнього осмосу, деіонізації тощо.

Співробітники Clack Corporation провели два навчальних семінари:

7 вересня — для менеджерів з продажу компанії Ecosoft, семінар був присвячений огляду промислових і комерційних клапанів Clack Corporation;

8 вересня — для дилерів компанії Ecosoft, на семінарі були розглянуті наступні теми:

  • Огляд керуючих клапанів Clack CE і CT     

  • Підключення клапанів Clack CE до системного контролеру Clack

  • Презентація дискового клапана Clack DV

  • Порівняння комерційних керуючих клапанів Clack WS1-WS125, усунення неполадок і коди помилок

  • Приклади обслуговування клапанів Clack та інших.

За традицією на конференції була проведена презентація стратегії співробітництва компанії Ecosoft з партнерами з оглядом ринку домашньої і комерційної водопідготовки.  Озвучені нові програми для дилерів, зокрема франчайзинг фірмових магазинів Ecosoft.   

Ми вдячні нашим американським колегам за той досвід, яким вони поділилися протягом двох днів навчання. Ідеї нашого партнера, світового лідера водопідготовки Clack Corporation, будуть використані для подальшого удосконалення продуктів Ecosoft.

Telegram Viber