+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Чотириразовий чемпіон світу Себастьян Феттель тепер з BWTЧотириразовий чемпіон світу Себасьян Феттіль тепер партнер BWT. А новий дизайн рожевого шолома буде нагадувати про наші цілі на треках Formula1.

Себастьян не тільки світовий чемпіон, його ідеї співзвучні з метою компанії BWT робити світ кращим і чистішим: без зайвого пластику, з чистою питною водою прямо з-під крана по всьому світу. Також важливим питанням є просування водневого двигуна, який допоможе нам позбутися від одного з основних джерел викидів CO2 - вихлопних газів. А де просувати ці ідеї, якщо не на треках Formula1.

«Майбутнє важливе, і ми повинні зробити все можливе, щоб захистити планету для дітей і молоді. Ми всі поділяємо цю відповідальність, і якщо ми об'єднаємося, ми зможемо змінити ситуацію на краще. Як гонщик Формули 1, я вважаю правильним висловитися з цього приводу і зробити так, щоб мій голос був почутий. Я радий, що знайшов в BWT партнера, який розділяє ті ж погляди і цілі. Скорочуючи кількість пластикових відходів, ми можемо зробити світ трохи кращим, ковток за ковтком»  - каже Себастьян.