Мій фільтр

15 років конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз»

ТОВ «НВО «Екософт» виступає головним спонсором конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2019», який святкує в цьому році своє 15-річчя.

Цей конкурс є національним етапом міжнародного змагання «Стокгольмський юнацький водний приз», який проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут серед молоді різних країн світу під патронажем Шведської Королівської Сім’ї. В Україні конкурс проводиться з 2004 року та залучив понад 1500 дослідницьких проектів, присвячених водним питанням.

В національний фінал 2019 року, який буде пройде 16-19 квітня з лозунгом «Вода для всіх», авторитетне журі, включно з представниками науки, спеціалістами водної галузі та екологами, відібрало 31 кращу роботу з усієї України, які присвячені науково-технічним та соціальним аспектам водокористування.

Під керівництвом досвідчених вчених молоді дослідники (старшокласники та студенти коледжів) намагаються вирішити водні проблеми сучасності: забруднення річок, безпеку питної води, промислові стічні води та ін. Багато робіт фіналістів мають практичний характер та можуть використовуватись для покращення стану питної води та раціонального використання водних ресурсів не лише в Україні, але й в світі.

Переможець конкурсу отримає головний приз — кришталеву краплю та право представляти роботу на міжнародному фіналі під час Всесвітнього Водного Тижня (м. Стокгольм), а також цінні подарунки від спонсорів та партнерів.

ТОВ «НВО «Екософт» підтримує конкурс, оскільки такі заходи виховують у молоді екологічну свідомість, допомагають розуміти важливість раціонального використання природних ресурсів, дають можливість познайомитись із однодумцями та представити свій проект на міжнародному рівні.

Організатор конкурсу в Україні: Всеукраїнська водна організація «WaterNet»