замовити зворотній дзвінок


Новини

Експансія зробила український Ecosoft частиною австрійської компанії. Все починалося з хаотичних спроб продати фільтри очищення води будь-кому.

Вода, яку отримують у свої домівки українці, майже у 90 % випадків має шкідливі домішки. Якщо так піде й далі, то вже через 30 років країна, в якій багато річок та озер, може почати імпортувати питну воду.

Компанія Ecosoft стала частиною проєкту «Від доступної й безпечної питної води до здорової громади», у рамках якого 15 липня 2021 року пройшла зустріч на території заводу у місті Ірпінь.

16 липня було підписано меморандум щодо покращення велосипедної інфраструктури та реалізації нових масштабних велопроєктів в місті Ірпінь. 

«Install Fest Ukraine» – це Професійний фестиваль в Україні для монтажників і проектантів систем опалення, водопостачання та кондиціювання.

15-16 травня 2021 року в місті Ірпінь пройшов масштабний 200-кілометровий веломарафон "GRVL200 – Ірпінь 2021", в якому взяло участь 130 спортсменів із Київщини, Дніпропетровщини, Польщі, Казахстану та Білорусі.

Loader