• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Миколаєві: Тип картриджа - Комплект картриджів

Сортування:

Комплект картриджів в Миколаєві

Побутові фільтри зворотного осмосу вимагають регулярного обслуговування шляхом заміни фільтрувальних елементів. Для вашої зручності ми зробили так, щоб ви могли не витрачати свій час на вивчення інформації та підбір елементів та просто купити готові комплекти картриджів в Миколаєві чи будь-якому куточку України.

До потрійних фільтрів

Потрійний фільтр являє собою каскад з трьох картриджних фільтрів. Він підключається до трубопроводу холодної води й крану естетично розташованого на мийці або робочій поверхні вашої кухні.

Існує два комплекти — стандартний і покращений.

Стандартний містить елементи:

 • зі спіненого поліпропілену з рейтингом фільтрації 5 мкм для видалення механічних домішок (мулу, піску, іржі);
 • з сумішшю Ecomix - дозволяє видаляти залізо і марганець, важкі метали, пом'якшувати воду;
 • карбон блок — для зниження кольоровості та запаху шляхом видалення органічних речовин і хлору.

У поліпшеному наборі на першому етапі пропонується встановити картридж з іонообмінною смолою для глибокого пом'якшення води. З таким набором ви забудете про накип назавжди.

Зворотний осмос — комплект картриджів в Миколаєві.

Найчастіше підлягають заміні (раз в три місяці) картриджі попередньої фільтрації.

Стандартний набір містить:

 • поліпропіленовий для видалення механічних частинок розміром понад 5 мкм, здатних пошкодити мембранне полотно;
 • з гранульованим активованим вугіллям для зниження концентрації хлору, який здатний руйнувати структуру поліамідного мембранного полотна та органічних речовин, при накопиченні яких на поверхні утворюється в'язка слиз, що перешкоджає повноцінному проходженню води та значно знижує продуктивність;
 • поліпропіленовий для видалення механічних частинок розміром понад 1 мкм для фінішної очистки від великих забруднень.

У поліпшеному комплекті замість останнього поліпропіленового знаходиться карбон блок, який крім механічних домішок дозволяє більш повно утримати органіку і хлор.

Також у нас можна придбати мембранні елементи, постфільтри та мінералізатори.

Якість продукції Ecosoft підтверджено міжнародними сертифікатами якості й тисячами користувачів по всьому світу.

Розгорнути

Часті питання про комплект картриджів в Миколаєві


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

 • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
 • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
 • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.