• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Усі фільтри та картриджі у Миколаєві: Тип продукту - Мембранний фільтр,Вугілля та ультрафільтрація

Сортування:
Новинка
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Фільтри тонкого очищення в Миколаєві

Більшість вірусів, бактерій, розчинних токсичних катіонів та аніонів не мають ніяких візуально визначуваних ознак, але не дивлячись на це, становлять загрозу для здоров'я людини.

Видалення таких домішок називають тонким очищенням. Такий процес відбувається на мембранах зворотного осмосу, розмір пор яких відповідає 0,0001 - 0,00001 мкм, що в 100 разів менше розміру середньостатистичних вірусів і в 10 разів менше іонів важких металів.

Який можна знайти фільтр тонкого очищення в Миколаєві?

Такий пристрій являє собою мініатюрний завод з виробництва питної води під вашою кухонною мийкою. Оскільки мембрана зворотного осмосу виготовлена ​​з високочутливого до ряду забруднювачів матеріалу, в таких системах передбачається попереднє очищення на каскаді з трьох картриджних фільтрів.

Механічний містить всередині картридж зі спіненого поліпропілену для видалення домішок розміром понад 5 мкм.

Вугільний складається з гранул активованого кокосового вугілля, який поглинає хлор (здатний руйнувати структуру поліамідного волокна), органічні домішки (утворюють на поверхні мембранного полотна слиз, який знижує продуктивність системи).

Фінішна очистка на поліпропіленовому 1-но мікронному картриджі або на карбон-блоці з порошкового активованого вугілля.

Після стадії попереднього очищення вода подається на мембрану, яка є основою фільтра та видаляє ті забруднення, які не можна знешкодити іншим шляхом.

Замикає процес очищення води дезодорація на постфільтрах з активованого вугілля для надання їй приємного солодкуватого присмаку та мінералізація для насичення води корисними мінералами.

Установка та обслуговування

Фільтри тонкого очищення в Миколаєві можна встановити як за допомогою сервісної служби, так і самостійно. Основний корпус розташовується безпосередньо на стінці тумби під мийкою, поруч встановлюється накопичувальний бак, дренажна трубка приєднується до стічної труби умивальника, а трубка очищеної води до крана, естетично розташованого на мийці або робочій поверхні.

Обслуговування фільтрів полягає в регулярній заміні фільтруючих елементів:

  • мембрани — один раз на рік;
  • картриджів префільтрів — раз на три місяці;
  • мінералізатора та постфільтра — раз на 6 місяців.

При своєчасній заміні картриджів, ви можете не турбуватися про якість вашої води.

Розгорнути