• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

УФ-знезаражувачі води у Львові

Сортування:

Ціна на УФ-знезаражувачі води Ecosoft

Назва товаруЦіна товару
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft HR-603 098 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-3608 920 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-48011 543 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-72014 582 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft EB-4542 530 грн

Ультрафіолетові знезаражувачі води у Львові

Матеріально застаріла база обладнання централізованої системи водопостачання і трубопроводів у великих містах України, в тому числі Львові, є причиною низької якості водопровідної води. Львівську воду характеризують підвищена каламутність, кольоровість, вміст заліза і солей жорсткості, яке перевищує гранично допустимі показники.

Одним з найбільш небезпечних факторів водопровідної води є мікробіологічні забруднення, які містять певні патогенні бактерії, наприклад E.Coli, Cryptosporidium тощо., а також віруси гепатитів, рота та ін.

Розв'язанням такої проблеми буде ультрафіолетовий знезаражувачі води у Львові.

Принцип дії

Прилад являє собою корпус з нержавіючої сталі, що встановлюється в трубу холодної води після попереднього очищення. Усередині корпусу знаходиться кварцовий рукав, що містить змінний УФ-випромінювач. Вода обтікає поверхню рукава пропускаючи через себе промені УФ-спектра, які здатні пошкоджувати ДНК мікроорганізмів, перешкоджаючи їх розмноженню, як у воді так і в організмі людини.

Застосування

Ультрафіолетові лампи для води у Львові можуть використовуватися як в промисловості (виробництво питної води, харчових продуктів, фармація), так і в побуті: після систем зворотного осмосу, потрійних фільтрів, систем комплексного очищення.

Де купити ультрафіолетові знезаражувачі у Львові?

Компанія Ecosoft є лідером водопідготовки України. Ми виробляємо обладнання для повного циклу водоочистки, як побутової, так і промислової. Все обладнання сертифіковане згідно з міжнародними стандартами якості.

У нашому інтернет-магазині можна придбати оригінальні фільтри Ecosoft прямо зі складу виробника.

Розгорнути