• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Львові: Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Картридж для гарячої води у Львові

Завдяки сучасним фільтрам можна вирішити практично будь-яку проблему вашої води, в тому числі знизити мутність, кольоровість, вміст важких металів і солей жорсткості. Єдиним недоліком всього водоочисного обладнання є те, що його ефективність забезпечується тільки при очищенні холодної води (3 - 35 ℃). Попри відносно невеликі обсяги використовуваної гарячої води, вона здатна створити ряд неприємностей.

Наслідки

  • брудні розводи та плями на поверхнях, які контактують з водою;
  • пошкодження деталей клапанів і змішувачів, кульових кранів;
  • забивання форсунок лійки душа і кранів;
  • неприємні естетичні ефекти.

Рішення

Щоб позбавитися від неприємностей викликаних гарячою водою можна придбати магістральний фільтр і картридж для гарячої води у Львові. Він ефективно очищає воду з температурою до 75 °C від забруднень з розміром частинок понад 5 мкм.

Як працює?

Фільтр встановлюється безпосередньо в трубопровід гарячої води на вході у квартиру. Вода надходить спочатку в його корпус, а потім рівномірно розподіляється по картриджу, проходить у внутрішню його частину і відводиться в трубопровід. Домішки залишаються в товщині картриджа.

Обслуговування

Для ефективної роботи ми рекомендуємо проводити заміну картриджа раз на 2-3 місяці в залежності від обсягу пропущеної води. Купити картриджі для гарячої води у Львові можна в нашому інтернет-магазині або у дилерів Екософт. Ми є офіційним постачальником продукції Ecosoft - вона поставляється вам безпосередньо зі складу. Всі продукти сертифіковані згідно з міжнародними стандартами якості та поставляються в більше, ніж 50 країн світу.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води у Львові


Де купити картридж для гарячої води у Львові?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води у Львові найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води у Львові?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води у Львові в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.