• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Львові: Тип картриджа - Комплект картриджів для потрійного фільтра

Сортування:

Картриджі для проточних фільтрів у Львові

Проточний або потрійний фільтр — один з популярних пристроїв для доочищення водопровідної води.

Конструкція

Пристрій являє собою корпус, що містить каскад з трьох магістральних фільтрів 2,5''x10'' з різними змінними фільтроелементами. Система під'єднується до трубопроводу через спеціальний перехідник та до крана очищеної води, встановленого на мийці або робочій поверхні. В процесі очищення вода послідовно проходить три етапи позбавляючись від різних типів домішок.

Які можна придбати картриджі для проточних фільтрів у Львові?

Проводити обслуговування фільтра необхідно раз в 6 місяців або при різкому погіршенні якості води. При тривалій відстрочку ефективність очищення знижується, а пізніше в воду починають виділятися забруднення раніше ввібрані фільтрувальними матеріалами.

Для вашої зручності ми скомпонували всі компоненти в зручні комплекти з трьох одиниць. Вони містять картриджі:

  • зі спіненого поліпропілену для видалення механічних домішок розміром понад 5 мкм (піску, іржі, мулу) або з іонообмінною смолою для глибокого пом'якшення води;
  • з матеріалом Ecomix для зниження вмісту заліза, марганцю, важких металів та інших специфічних забруднень;
  • карбонблок зі спеченого активованого вугілля для адсорбції органічних речовин (викликають неприємний присмак, запахи та кольоровість), хлору, а також канцерогенної хлорорганики.

Крім існуючих комплектів, в залежності від якості води ви можете самостійно або за допомогою фахівця підібрати картридж для проточних фільтрів у Львові з урахуванням специфічних властивостей вашої води.

З потрійним фільтром Ecosoft ви отримуєте смачну воду в режимі 24/7, яка не містить небезпечних домішок і, відповідно, не несе загрози здоров'ю.

Розгорнути