• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

29 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Дискові фільтри у Львові

Сортування:

Ціна дискових фільтрів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару

Дискові фільтри для води у Львові

Вода зі свердловин глибиною до 20 метрів часто має аномально високу мутність. Вода створює проблеми як в промисловому, так і в побутовому використанні води.

Навіщо встановлювати дискові фільтри у Львові?

Для розв'язання проблеми великих механічних домішок в ґрунтових, свердловинних водах оптимально підходять дискові фільтри. Вони здатні затримувати домішки розміром 60 - 160 мкм в залежності від початкових умов. Такий пристрій або засипний фільтр може бути встановлено, як стадія первинного очищення в багатоступеневій системі водоочищення, або як перший етап будь-якої схеми.

Як працює?

Пристрій встановлюється безпосередньо в трубопровід на вході води в будівлю. Являє собою корпус з нержавіючої сталі, всередині якого знаходиться пакет парних дисків зі стійкого до стирання полімерного матеріалу. На їх поверхню нанесені канавки різної глибини, завдяки яким при стисканні та розтисканні дисків, власне, і утворюється фільтруюче тіло.

Коли пакет дисків забивається і знижується його ресурс, зростає перепад тиску і падає продуктивність фільтра. Для того щоб відновити початкові його характеристики виконується промивка в ручному або в автоматичному режимі.

Монтаж

Встановити дисковий фільтр у Львові можна як самостійно, так і за допомогою нашого спеціалізованого сервісного інженера. Також ми виконуємо аналізи води, гарантійне і негарантійне сервісне обслуговування будь-яких фільтрів Ecosoft та дилерів.

Розгорнути