• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтр тонкого очищення води

Сортування:
Новинка
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Фільтр тонкого очищення у Львові

Під ним звичайної мають на увазі технологію зворотного осмосу. Завдяки крихітним розмірами пор мембрани — менш як 0,0001 мкм, вона дозволяє видаляти найдрібніші забруднювачі: віруси, іони важких металів, пестициди й навіть нітрати. Довгий час ця технологія використовувалася тільки в промисловості, але в останні два десятиліття поступово набула поширення і в побуті.

Який можна купити фільтр тонкого очищення води у Львові?

Ми виробляємо три лінійки таких фільтрів:

 • P'URE - фільтри з використанням інноваційних технологій і захоплюючого дизайну;
 • Absolut - преміум лінійка з використанням поліпшених матеріалів і комплектуючих;
 • Standard - бюджетне рішення для чистої води.

Як працюють?

Побутові фільтри тонкого очищення для води у Львові зазвичай містити п'ять або шість (залежить від моделі) етапів очищення води.

 1. Видалення піску, іржі, мулу та інших механічних домішок розміром понад 5 мкм на картриджі зі спіненого поліпропілену.
 2. Видалення органічних речовин, які при накопиченні на поверхні мембрани значно знижують термін служби та продуктивність, а також хлору, який чинить руйнівну дію на поліамідне мембранне волокно.
 3. Фінішна очистка на 1-но мікронному поліпропіленовому картриджі (залишки механічних забруднень) або карбонблоці (залишки все небезпечних для мембрани речовин).
 4. Власне мембранне розділення — на цьому етапі частина води проходить через мембрану, а частина (з підвищеним вмістом солей) через дренажну трубку відводиться в каналізацію.
 5. Пропускання води через активоване вугілля для надання їй приємного солодкуватого смаку і запаху.
 6. Мінералізація шляхом пропускання води через картридж з природними мінералами (наприклад кальцит) для насичення її корисною кількістю солей жорсткості.
Розгорнути