• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

УФ-знезаражувачі води у Луцьку

Сортування:

Ціна на УФ-знезаражувачі води Ecosoft

Назва товаруЦіна товару
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft HR-603 144 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-3609 053 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-48011 716 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft E-72014 799 грн
Ультрафіолетовий знезаражувач води Ecosoft EB-4543 165 грн

Ультрафіолетові знезаражувачі в Луцьку

Застарілі трубопроводи, з пошкодженнями цілісності, біологічні обростання на їх поверхні, які окиснюють хлор раніше, ніж вода потрапляє кінцевому користувачеві й інші проблеми є причиною задуматися про те, щоб убезпечити свою родину, особливо маленьких дітей.

Також такі пристрої використовуються у промислових та комерційних системах водопідготовки.

Рішення

Щоб отримати мікробіологічної безпечну воду можна використовувати ультрафіолетові знезаражувачі в Луцьку та в інших населених пунктах України. Такі пристрої використовуються після потрійних фільтрів, бо вони не видаляють мікроорганізми та зворотно осмотичних, бо є ризик розвитку патогенів в накопичувальному баку.

Як працює?

Пристрій являє собою корпус з високоякісної нержавіючої сталі, усередині якого встановлений кварцовий рукав зі змінним УФ-випромінювачем. Пристрій встановлюється безпосередньо в трубопровід і знезаражує воду, яка проходить через нього омиваючи уф-лампу.

Знезараження відбувається внаслідок дії УФ-випромінювання: промені руйнують ДНК бактерій та вірусів, завдяки чому, вони більше не здатні розмножуватися ні в воді, ні в організмі людини.

Обслуговування

Обслуговування пристрою передбачає заміну УФ-випромінювача один раз на рік і ретельного промивання внутрішньої поверхні пристрою.

Де купити ультрафіолетові знезаражувачі в Луцьку?

Наш інтернет-магазин є офіційним постачальником продукції Ecosoft в Україні та за її межами. Всі товари поставляються до наших користувачами безпосередньо зі складу виробника. Якість продуктів Ecosoft підтверджується міжнародними стандартами якості.

Розгорнути