замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Луцьку: Температура води - Для гарячої води

Температура води
Бренд
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців

Картридж для гарячої води в Луцьку

Механічні домішки водопровідної води є великою проблемою при побутовому її використанні. Це розводи на поверхні сантехніки та кахлю, швидке зношування змішувачів і кульових кранів, пошкодження поверхні акрилових ванн та неприємні естетичні відчуття.

На щастя, сьогодні всі ці проблеми можна вирішити з використанням різних фільтрів для води. В даному випадку якість вашої води буде визначатися тільки вашими запитами та фінансовими можливостями. Єдиним недоліком таких фільтрів є те, що більшість призначені для очищення виключно холодної води (3 - 40 ℃). З огляду на побажання наших клієнтів, ми розробили й виробляємо картриджний фільтр для гарячої води, який дозволяє очищати воду температурою до 80 °C.

Які можна знайти фільтри та картриджі для гарячої води в Луцьку?

Пристрій являє собою помаранчеву колбу. Всередині неї знаходиться змінний фільтруючий елемент зі спіненого поліпропілену.

Корпус виготовлений з термостійкої пластмаси, що виключає протікання і пошкодження фільтра. Картридж виконується зі спеціального поліпропілену високої плинності, який довго зберігає свій ресурс і структуру при високотемпературному впливі.

Як працює?

Вода через розподільний пристрій надходить в корпус фільтра прямо з трубопроводу і рівномірно розподіляється по поверхні картриджа. Він затримує механічні домішки розміром понад 5 мкм (пісок, іржу, накип, глинисті частинки та ін.). Очищена вода повертається назад в трубопровід.

Для відновлення ресурсу такого фільтра потрібно замінити картридж для гарячої води в Луцьку. Ми рекомендуємо проводити обслуговування раз у 2-3 місяці, але не рідше ніж раз на пів року.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Луцьку


Де купити картридж для гарячої води в Луцьку ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Луцьку найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Луцьку ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Луцьку в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader