• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Луцьку: Тип картриджа - Картридж від накипу

Сортування:

Картридж для фільтрів від накипу в Луцьку

Накип на нагрівальних елементах побутової техніки — пральних і посудомийних машин, бойлера та опалювального котла створює багато проблем. Серед них:

 • частий вихід з ладу обладнання;
 • низький ККД, а відповідно підвищені витрати електроенергії;
 • висока витрата миючих засобів;
 • використання додаткових пом'якшуючих реагентів.

Найпростішим і дешевим розв'язання даної проблеми є встановлення фільтрів від накипу.

Як працює картридж для фільтрів від накипу в Луцьку?

Такий пристрій являє собою корпус, що встановлюється в трубопровід безпосередньо перед пральною та посудомийною машиною. Всередині такого фільтра знаходиться сітчастий контейнер з гранулами, які просякнуті пом'якшувальним реагентом. Вода проходить через фільтрувальний матеріал та насичується необхідною кількістю речовини, що перешкоджає утворенню накипу.

Реагент потрапляючи в воду діє по кількох механізмів:

 • утворює стійкі комплекси з катіонами солей жорсткості (кальцієм і магнієм);
 • перешкоджає утворенню нових нерозчинних частинок;
 • не дає злипатися існуючим кристалам;

Обслуговування

Ресурсу одного завантаження фільтра вистачає на 20 000 літрів, це 400 циклів прання або рік роботи системи опалення чи бойлера на 30 - 50 літрів.

Навіть, якщо споживання води нижче, ми рекомендуємо міняти картридж раз на 6 місяців, але не рідше, ніж раз на рік. Це зумовлено тим, що водопровідна вода містить багато механічних домішок, які забивають поверхню матеріалу та перешкоджають виділенню речовини в воду.

Де придбати картриджі для фільтрів від накипу в Луцьку?

Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії Ecosoft - все обладнання і комплектуючі поставляються вам прямо зі складу виробника.

Все обладнання сертифіковане згідно зі світовими стандартів якості та не несе шкоди навколишньому середовищу. Наші фільтри від накипу НЕ МІСТЯТЬ фосфатів.

Розгорнути

Часті питання про картридж для фільтрів від накипу в Луцьку


Де купити картридж для фільтрів від накипу в Луцьку ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для фільтрів від накипу в Луцьку найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для фільтрів від накипу в Луцьку ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для фільтрів від накипу в Луцьку в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.