• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Луцьку: Тип картриджа - Комплект картриджів для потрійного фільтра

Сортування:

Картриджі для проточних фільтрів в Луцьку

Одним з популярних пристроїв для очищення води в побуті є проточний фільтр. Він простий у використанні та забезпечує достатню якість доочищення водопровідної води. Пристрій кріпиться на стіну тумби під мийкою, підключається до трубопроводу холодної води й до естетичного крану, який попередньо встановлюється на мийці або робочій поверхні.

Як працює?

Принципово такий фільтр складається з каскаду трьох картриджних фільтрів. Кожен картридж для проточних фільтрів в Луцьку має різні функції та виконаний з різних матеріалів.

На першому етапі встановлюється механічний елемент зі спіненого поліпропілену для видалення домішок розміром понад 5 мкм (мулу, піску, іржі, глини та ін.) Або картридж з іонообмінною смолою, який майже не затримує механічні забруднення (втім, в кінці очищення вони все одно осядуть) але ефективно пом'якшує воду позбавляючи ваш чайник від накипу.

На другому етапі — вода проходить через комплексний матеріал Ecomix, який являє собою суміш компонентів і видаляє залізо, марганець, важкі метали та ін.

На останній стадії встановлює карбон блок, який ефективно знижує вміст хлору та органічних частинок, в тому числі канцерогенної хлор органіки.

Які можна придбати картриджі для проточних фільтрів в Луцьку?

Компанія Ecosoft виробляє два типи комплектів картриджів для потрійних фільтрів:

  • Стандартний (на першій стадії поліпропіленовий елемент);
  • покращений (картридж з іонообмінної смолою).
Розгорнути