• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Магістральні фільтри для води у Луцьку: Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Фільтр для гарячої води в Луцьку

Механічні домішки у водопровідній воді створюють багато неприємностей при застосуванні її в побуті. Це і брудні розводи на поверхні сантехніки та посуду, і забиті форсунки душової лійки, і подряпана поверхня акрилової ванни, швидкий знос кранів і клапанів, і дискомфорт при купанні. Для розв'язання цієї проблеми існує безліч фільтрувального обладнання. Єдине, що часто не враховується виробниками, це те, що такі пристрої призначені для очищення умовно холодної води (до 35 - 40 °C), тоді як в гарячій іноді вміст домішок навіть вище, а вона подається з температурою 60 - 70 °C.

Завдяки розробкам сучасних вчених, ви можете купити фільтр для гарячої води в Луцьку, інших регіонах України, а також за її межами.

Як працює?

Як і будь-який магістральний фільтр він встановлюється прямо в трубопровід гарячої води. Після цього вона плавно розподіляється по поверхні картриджа, який затримує великі частки пропускаючи тільки воду і більш дрібні забруднення.

Такий фільтр може видаляти частинки розміром понад 5 мкм.

Для досягнення термостійкості колба виготовлена ​​зі спеціального термостійкого пластика, а картриджі з особливого поліпропілену високої текучості.

Обслуговування

Кожен картридж має певний ресурс і здатний ефективно очистити тільки певну кількість води. Ми рекомендуємо проводити заміну раз на три, але не рідше ніж раз на шість місяців.

Де купити фільтри для гарячої води в Луцьку?

Наш інтернет-магазин є офіційним представником Ecosoft в Україні та за кордоном. У нас ви можете отримати якісну консультацію справжнє обладнання.

Розгорнути