• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Луцьку: Комплектація - З мінералізатором

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором в Луцьку

Зворотний осмос — сучасна технологія очищення води, яка дозволяє видаляти 99,8% домішок включаючи віруси, іони важких металів, нітрати. Незалежно від стану вихідної води, такі фільтри дозволяють отримувати воду стабільної якості в режимі 24/7. Єдиним недоліком таких пристроїв є те, що крім шкідливих домішок, вони затримують також і корисні мінерали кальцію і магнію. Хоча людина засвоює з питної води всього 1% мінералів, вона має незвичний смак.

Рішення

Для того, щоб якість питної води відповідала очікуванням споживачів, можна встановити фільтри для води з мінералізатором в Луцьку й інших містах України. Вони встановлюються останнім етапом в побутових зворотно осмотичних системах. Вони являють собою невеликий проточний пластиковий корпус, всередині якого знаходиться один або кілька природних мінералів, що містять розчинні солі кальцію та/або магнію. Вода проходить через завантаження і насичується певною кількістю корисних мінералів, що покращує смак і робить її ще більш корисною.

Який можна знайти фільтр для води з мінералізатором в Луцьку?

Компанія Ecosoft виробляє три лінійки фільтрів зворотного осмосу, принципово технологія очищення в них не відрізняється.

На перших трьох етапах вода проходить попереднє очищення від великих механічних домішок, хлору, органічних речовин, які здатні негативно впливати на мембрану.

Далі йде власне стадія мембранної очистки, а після неї кондиціонування на вугільний фільтр поста і мінералізація.

Технологія мінералізації може відрізнятися:

  • одноступенева на картриджі з природним кальцитом;
  • двоступенева на картриджах з сумішшю матеріалів.

Друга схема впроваджена в фільтрах P'URE Aquacalcium.

Розгорнути